Artikkelit ja uutiset

Radis Furniture: Uued sisustusvalikud tehke hügieenilisemaks!

Sisekujundusvalikute tegemisel on tark lähtuda ka kindlasti hügieenist. Kui hügieeniline on aga sinu kodu või kontor?

Radis Furniture kasutab CARB2 sertifikaadiga kõrgekvaliteedist vineeri, mis on tervislikum ja mille tootmine on väiksema CO2 jalajäljega. Sellises vineeris on vähem formaldehüüdi. Ehkki madal formaldehüüdi tase on kahjutu, võib pikaajaline ja kõrgema formaldehüüdi sisaldusega vineer põhjustada mitmeid terviserikkeid, sealhulgas nina, kurgu ja silmade ärritust ning hingamisteede probleeme.

Lisaks on võimalik tellida pinnad 2 mm paksuse naturaalse Forbo linoleumiga. Radis Furniture NOBLE kollektsioon, millel on Forbo kate, pakub hügieenilist kaitset ja värvilist valikut igasse interjööri. Hügieen on eriti oluline laste ja lemmikloomadega kodudes, kus pindade puhastamine ja korrashoid oleks tänu Forbole palju lihtsam. Vaadake, et teie ruumikujundusvalikud oleksid võimalikult murevabad, et mööbel oleks kergelt puhastatav ja kodu püsiks kauem puhtana. Forbo linoleumkattega mööbel on lihtsasti hooldatav ja toob värvid tuppa!

Vaata NOBLE kollektsiooni

Uudis Radis Furniture materjalivalikus - Koskisen CPL nüüd ka vineeril, mis peab vastu
võimalikule paindumisele. Saadaval nii musta kui valgena mööblikollektsioonis BOXY.

Uus materjalivalik : BOXY kummut

Radis Furniture kasutab uut Koskisen CPLi vineeril. © Radis Furniture 2020

Radis Furniture kasutab uut Koskisen CPLi vineeril. © Radis Furniture 2020

Lisätty: 18.06.2020

Radis - Virolaisia kalusteita kotiin ja puutarhaan

Puh.:
+372 5558 5656
Osoite:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää