Rest Art sisustus e-pood

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Rest Art sisustus e-pood / Tutvustus

REST ART – ILUS ON ELUS

Rest Art sisustuskauplus on nüüd avatud e-poe kaudu.

Rest Art e-poe kaudu on võimalik tutvuda meie pakutavate kaubamärkidega ning tellida endale sobivaid tooteid, olgu selleks siis mööbel, valgustid, koduaksessuaarid, voodipesu, jne. Eesmärk on pakkuda eksklusiivseid ja ajatult elegantseid tooteid nii klassikalises kui ka modernses võtmes.

Rest Art sisustus pakub kvaliteetseid Euroopa kaubamärke.

Hollandi kaubamärgi Eichholtzi kollektsioon hõlmab endas suures valikus täispuitmööblit ning sinna juurde ka moodsamat klaasist ja roostevaba terasest mööblit. Neid omavahel kombineerides saab luua väga mõnusa klassikalise interjööri, kus on sees ka veidi moodsamat joont. Lisaks on väga suur valik valgusteid ja lühtreid ning neid erinevates stiilides, seega igaüks peaks leidma endale just sobiva. Eichholtzi kollektsioon pakub täislahendusi tervele kodule, olgu selleks siis kabineti, elutoa, söögitoa või magamistoa sisustamine, seega kollektsioon hõlmab endas nii pehmet mööblit, kappe, laudu, toole, voodeid ning ka väiksemaid aksessuaare nagu peeglid, nagid, kaminaaksessuaarid ja palju muud.

Hispaania kaubamärk Guadarte kollektsioon on mõeldud inimesele, kes hindab kõrgemat kvaliteeti ja käsitööd. Kõik Guadarte tooted valmistatakse vastavalt kliendi tellimusele, valikus on üle 20 erineva viimistlusvärvi ja seda nii puidu kui metalltoodete osas. Guadarte pakub nii klassikalist kui ka moodsat kollektsiooni -  Rest Art sisustuse e-pood on välja pannud klassikalise stiili tooted, kuna see on Guadarte põhiliin. Samas on meie kaudu võimalik tellida ka moodsat mööblit. Valikus on puitmööbel, pehme mööbel (elutuppa, kabinetti, magamistuppa), metallmööbel (võimalik töödelda välitingimustes kasutamiseks), valgustid (suured ja väiksemad lühtrid, seina-, laua- ja põrandavalgustid), keraamika, peeglid ja seinapildid. Kuna tegemist on käsitööga, siis on kõiki tooteid alati võimalik enda järgi muuta (mõõte, disaini, jne).

Prantsusmaa kaubamärk Cote Table pakub Prantsusmaa hõngulist romantilisemas stiilis mööblit ja aksessuaare ning teine Prantsusmaa kaubamärk Now’s Home on just vastupidiselt väga moodsas stiilis -  kasutatud on palju puitu, erinevat nahka, roostevaba terast, sulgi jpm.

Lisaks pakume lastemööblit Belgia tootjalt Mathy by Bols, valikus on erinevad kollektsioonid (nii väiksematele kui suurtematele) ning värvivalik on väga lai (kõiki tooteid saab tellida nii naturaalsetes toonides kui ka kõikvõimalikes värvitoonides). Uudse tootena on ka lapsetuppa sobilikud must-valged tapeedi borded firmalt The Mark on the Wall, mida saab laps ise värvida ja muuta täpselt selliseks nagu temale meeldib.

Ning kuna väiksemad detailid on samuti kodus tähtsad, siis pakume suurimat valikut seinakellasid, uuena on valikus suured pildiraamid ning pehme ja kvaliteetse voodipesu leiab samuti Rest Art e-poest.

Meie e-poest ostes on transport Eesti piires TASUTA!