Unikulma

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Unikulma / Tutvustus

Unikulma on Soome perefirma, mis on tegutsenud parema une heaks alates aastast 1985. Eestis oleme aastast 2004. Unikulmas valmistatakse personaalseid madratseid. Voodite tootmisel kasutatakse UnikLab®-seadet , mis mõõdab madratsile tekitavad pinnarõhku. Unikulma tootevalik sisaldab kõike vajalikku magamistuppa tervislikule unele ja kliendi heaolule mõeldes.

Uni on väga tähtis

Inimene magab kolmandiku oma elust. Seetõttu on äärmiselt oluline luua eeldused heaks uneks nii hästi kui võimalik - alates magamisasendist kuni magamistoa sisustamiseni. Unikulma kasutab inimkeha poolt madratsile avaldatava pinnarõhu mõõtmiseks mõõteseadet UnikLab. Mõõtmise tulemusena näeme keha kontuure ja eri kehaosade poolt madratsile avaldatava pinnasurve kaarti. Selle põhjal on võimalik valmistada kõrgkvaliteedilistest komponentidest individuaalne madrats ja voodi Unikulma Soomes asuvas tehases.


Inimkeha on hämmastavalt mitmekesine süsteem. Seejuures on uni üks tähtsamaid faktoreid tagamaks inimtegevuse aktiivsuse. Uni laeb aju ja puhastab närvisüsteemi. Hea uni teeb inimese loovaks, positiivseks ja saavutusvõimelisemaks sõltumata sellest, mis on tema amet või kus ta elab. Maailm on täis pingeid, hea enesetunde saavutamiseks või säilimiseks tuleb just inimesel endal midagi ette võtta. Vähene ja halb uni ei tee meid energilisemaks ega võimalda saavutada lõppkokkuvõttes rohkem - just heal unel on tohutu jõud.

UnikLab mõõtmine

Nagu juba eelnevalt öeldud, saab magaja madratsile avaldatava pinnasurve teha kindlaks UnikLab’ga mõõtes. Saadud pinnasurve kaardid edastatakse tehasele ja seal tehakse mõõtmistulemuste põhjal valmis just sinule sobiv madrats. See unikaalsus saavutatakse üksikult paktitud, tundlike vedrude omavahelise seostamise tulemusena. Väga oluline on ka iga kliendi magamisharjumuste analüüsimine meie kogenud müüjate poolt.


TOOTED
Mugavus ja disainitavus
Kvaliteetse madratsi kõige olulisema osa moodustavad kvaliteetsed, magaja keha järgi kohandatud vedrud.
Unikulma voodites on kasutatud turu kõige kõrgema kvaliteediga eraldi pakendatud vedrusid, mis annavad
madratsile paindlikkust, aga ka vajalikku toestust. Individuaalsete 3D- mõõtjooniste alusel vedrud on võimalik seada
rida-realt vastavalt kliendi keha nõuetele. Eri kõvadusega vedrud annavad vajaliku paindlikkuse ning toestuse
magaja kehale.
Unikulma voodiarendusega seoses on registreeritud üle neljakümne rahvusvahelise patendi ja mudeli kaitse.
Voodid ja madratsid:
Oleme teinud tuhandeid mõõtmisi UnikLab’ga ja teame, et iga keha on erinev. Seetõttu on parim voodi see, mis on tehtud just antud, konkreetsele magajale. Meie eesmärk on tagada meie voodi kasutajale parim uni. Meie töötajatel on vastav teadmine, kogemus ja oskus analüüsida. Ja individuaalne ei ole üksnes madrats, vaid ka voodi mõõdud, tüüp ja materjalid.
Magamistoa mööbel:
Lisaks voodile on hea une seisukohalt tähtis kogu magamistoa mööbel. See peab olema mugav ja soodustama und. Meie muud mööblitooted on kõrge kvaliteediga, stiilsed ja unesõbralikud. Ka õige ventilatsioon ja valgustus magamistoas on väga olulised hea une seisukohalt.
Kõrvaltooted:
Voodiriideid ja muid kõrvalttooteid pakuvad meie kauplused.
Hotellitooted vaata siit!