EHITUS

kas ise saab peitsida vineerivärvi tammeks?

juhm 06.12.2006 22:57

pole küll päris ehitusteema, aga: mul on sisseehitatud seinasüvendi ette pandud selline puitribidest uks, mis praegu on sellist naturaalse heleda puidu värvi (ma ei teagi, mis materjalist see tehtud on, mingi vineer äkki?- no meenutab selliseid puitribisid, mis akna vahele ka käivad). Kuna põrand on naturaalne tamm (selline tumedamat kollakat sorti), siis on need puitribid veidi liiga heledad. Kas neid saab kuidagi tammevärvi ise peitsida ja kui, siis millega?

Tsiteeri

tannu 16.01.2007 12:38

Pinotexil on olemas tamme toon (Muidugi sisetööde pinotex ikka)

Tsiteeri

õunauss 23.01.2007 14:26

mina vahatasin oma voodi männikarkassi tamme-karva vahaga. Ostisin Nikerdajatest. aga neil peaks ka tamme tooni peitsi olema- toovad ise maale kuskilt. vaata nikerdajad.ee

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.