EHITUS

Magamistoa välisein hallitab

Kadri 18.10.2010 13:41

Tere,

Magamistoas hallitab sein ja probleem tuleb arvatavasti majast väljast. Tõmbasin tapeedi maha ja puhastasin seina ära. Kas ma saan kuidagi seda seina nii korda, et väga suurt tööd ei pea tegema?
Mingi kemikaaliga väga töödelda ei taha. Vana tapeet oli selline suhteliselt vakstune, kas see võis asja hullemaks teha?

Ette tänades!

Tsiteeri

Priit 25.10.2010 13:32

Mm, Olen olnud sama probleemiga vastastikku :). Aga põhjus oli selles et vannitoast tuli niiskus läbi, ja magamistoa sein hakkas hallitama, Midagi suurt ei teinud, tapeet maha, Siis Panin Start Praimer-it seinale, pahteldasin uuesti seina ära, ja värvisin ära, Ja tapeet peale :)

Tsiteeri

mare 25.10.2010 13:47

Tere.Sama probleem mulle öeldi et ainult Boracol 10 ainus lahus ja kindlasti mitte tapeetida.samuti soovin teada mis pahtlit kasutasite. kõike head

Tsiteeri

Priit 26.10.2010 09:32

Sellessuhtes, et neid aineid ei ole kindlasti ainult üks.. Mitte tapeetida? Minul püsib tapeet siiamaani seinas , pole ühtegi probleemi ;) Ja pahtliks oli LR+

Tsiteeri

Mare 27.10.2010 11:58

Suur tänu et kirjutasite ka pahtli margi aga kas see start praimer on kemikaal ja kas ehitus marketites müügil.Kui tõrjet tegite kaua pidi kuivama et pahteldama hakata.Tänades ette

Tsiteeri

Priit 27.10.2010 14:10

http://www.nael.ee/?op=body&id=2&prod=634&sid=8163 . Kõik informatsioon sellest kemikaalist :) Edu !

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.