EHITUS

Täitematerjalide e-pood - Muld, Liiv, Killustik, Freesasfalt, Paekivisõelmed jne

Isekallur.ee 30.03.2016 17:21

sekallur.ee on Eesti esimene täitematerjalide e-pood, kust saad tellida vajaliku materjali läbi interneti, selle eest kohe makstes kasutades pangalinki (Seb, Lhv, Swedbank) või krediitkaarti (Visa, Mastercard). Pakume lisaks teistele materjalidele ka 16 erinevat graniitkillustiku toodet.

Tellida saab nii -2,5t, -6t, -15t kandevõimega autosid ning suuremaid -28t kandevõimega masinaid ja kopp-laadureid ehitustöödeks.

Teenindus kiire ja lihtne!
www.isekallur.ee
www.facebook.com/isekallur
+372 5699 8014

NB! Pakume lisaks ärikliendi soodussüsteemi ja sooduskampaaniaid era- ja püsiklientidele.

Tsiteeri

Ise kallan 28.04.2016 18:01

Ei soovita isekallur.ee Mulla kvaliteet on kehv, sõelutud mullast pole juttugi. Kohale toovad ilusasti ja autojuht on viisakas aga kui hakkad mullast rääkima, siis tema ei tea midagi.

Tsiteeri

Isekallur 18.05.2016 22:53

Tere!

Vabandame kui olete tõesti sattunud kehva mulla osaliseks, üldiselt on meie muld väga hea kvaliteediga. Aprillis leidus meie valikus ka täitemulda, mille kvaliteet ei olegi võrreldav tavalise sõelutud mullaga.

Edaspidi palume segaduse ja murede tekkimisel võtta ühendust üldtelefoni või üldmeili teel, läbi kommentaariumi on keeruline välja selgitada Teie tellimuse numbrit ning probleemi tegelikku põhjust ja aktuaalsust.

Lugupidamisega,
Isekallur.ee

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.