OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT:Tehnilist taipu vajavat tööd, ülikooli kõrvale.

Ardi Mäesalu 03.02.2009 14:00

Tere.

Olen Eesti Maaülikooli Tehnitroonika üliõpilane ja otsin kooli kõrvale tööd.
Varasem töökogemus on selle ala peal korduvalt olemas nii avalikussektoris kui ka erasektoris.
Kuid need on peamisel tolnud projektid ja lühiajalised arendustööd.
Olen tegelenud erinevate seadmete ehitamisega, kittidest kokku jootmine ja ka ise skeemi põhjal seadme valmis ehitanud. Jootekolb ei ole võõras. Samuti olen üsna hästi tuttvunud arvuti riistvara ja selles valdkondades esinevate probleemidega. Arvutipargi hoolduse ja uuendamisega olen varem tegelenud.
Pean ennast üsna suhtlejaks inimeseks ja rühmas töötamine pole kunagi probleeme valmistanud.
Olen ka üsna kohanemisvõimeline, erinevatesse probleemidesse suhtun alati positiivselt ja oma töökogemuse jooksul on üksikuid juhte, kui mõni viga on jäänud lahendamata.
Loodan leida mingisuguse väljakutseid esitava töö koolikõrvale.
Oskan vägahästi teaduslikku ja tehnilist inglise keelt.
Olen avatud igasugustele pakkumistele.
Töö võiks asuda Tartus, kuna puudub isiklik transport.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.