OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

PT: KAS SUL ON INTERNETIS TÖÖ OTSIMISEST KOPP EES ???

rain 16.02.2009 11:32

KUI on siis siin on sulle lahendus! saada sms sisuga INFO OTSIN numbrile 13011 ja saad vastavalt enda valitud valdkonnaga hulgaliselt tööpakkumisi oma mobiiltelefoni...
NB! tegemist pole liba-teenusega... Kõik reeglid ja täpsema info leiad aadressil www.luxpoint.org


Ühe sõnumi hind: 10,00 EEK
Klienditugi: sat666@hot.ee | +37256789667
SMS-ühendus: fortumo.ee

Tsiteeri

Tann 21.02.2009 12:02

Jälle üks, kes teiste õnnetuse pealt kasu lõigata üritab.
Saadad pere eelarve arvelt 100 krooni eest SMS-sse,oled rahast ilma ja tööd ikka pole...

Tsiteeri

Tann 21.02.2009 12:04

PS! Ärge unustage praegust majandussituatsiooni,kus riik lausa konveiermeetodil töötuid toodab.

Tsiteeri

Tann 21.02.2009 12:07

Ja nende 10 krooniste sõnumite saatmiseks peab töötu SMS laenu võtma.

Tsiteeri

rain 21.02.2009 14:36

Tann kirjutas:
Jälle üks, kes teiste õnnetuse pealt kasu lõigata üritab.
Saadad pere eelarve arvelt 100 krooni eest SMS-sse,oled rahast ilma ja tööd ikka pole...


pole see asi nüüd nii hull kah...selleks see süsteem ongi..et saadad smsi nagu üleval kirjas!
ja tõesti tegu pole petmisega...nagu viimasel ajal paljude lühinumbritega on... me tõesti garanteerime et te saate oma telefoni smsid VÄRSKETE Kuulutustega reeglid leiate http://www.luxpoint.org/news.php?ID=9

Tsiteeri

Rain 21.02.2009 14:53

Tann kirjutas:
PS! Ärge unustage praegust majandussituatsiooni,kus riik lausa konveiermeetodil töötuid toodab.


See süsteem on sellisel juhul tööleidmisel just abiks...kurat kui kusagilt tööd enam võtta pole...mida te teete...ja juhul inimesel kellel polegi internetti??? mida tema teeb...kust tema tööd hangib...BÖRSIST või??? teate palju sinna börsi kuulutuse panemine maksab...keegi ei pane sinna kuulutusi enam!!! mõni üksik!!!
sellepärast ongi see süsteeb välja toodud... et töö otsiatel praegune raske elu natukenegi lihtsamaks muuta.

Sellega tegeleb iga päev inimene...kes meeleheitlikult internetist ja lehtedest otsib töökuulutusi, et tagada kogu aeg värskete kuulutuste olemas olu...muidugi ei ole tarvis saata 24 tunni jooksul kahte kuulutust sest see ei uuene nii kiiresti aga uueneb iga päev....

SEE et teie maksate seal 10 krooni smsi eest pole üldse palju!!! sest see kes teile need smsid saadab pole arvuti...seda teen mina ja ma olen selle tõttu põhimõtteliselt 24/7 arvuti taga.... ja hetkel töötan kahjumitega kuna inimesed ei usalda seda teenust veel!!!

pole mina veel ühelegi teenusele vastamata jätnud...ja ei kavatse seda ka teha!!!

NB! TEGEMIST ON AUSA PAKKUMISEGA!!!
reeglid leiate lingilt:

http://www.luxpoint.org/news.php?ID=9

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.