OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

PT: Teeni raha !

Rave 20.02.2010 11:43

Kui kellekil on vaja hirmsasti raha teenida siis nyyd on võimalus käes:
Alustuseks ehk pisut sellest,et tõepoolest on see selline süsteem,mis ka sisse toob.
Olen eelnevalt ka hoiatanud siin,et ärge registreerige end kuhugi...minu hobiks on kõik järele proovida-mis teha!:))
Igasugune sissetulekuallikas on ju lausa lust,eriti kui midagi tegema ei pea,aga siiski...tegema peab ja pakungi teile välja lihtsa teenimisvõimaluse.
Et raha saada,peate ikka natuke midagi tegema ka-kuulutama erinevates foorumites(mina näiteks kuulutan Slovakkia,Rumeenia jne.),et inimesed saaksid teada üldse sellisest teenimisvõimalusest.
Enamik ütleb,et see on spämm...ega enamjaolt on ka...kes lubavad suuri summasid ja ei tea,mida muud(need ongi spämmid).Siin on aga kõik lihtne...Reagistreeru aadressil http://www.saavuta.ee/register.php/rave2006.html (Eestikeelne lehekülg)
Pole ju nii keeruline?? NII et,kel huvi,proovige järele!!

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.