KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

Maaling seintel

rena 27.12.2008 19:25

Tere!
Olen just remontimas ilusalongi, kus ühes seinas tahaks kasutada maalingut. Paraku aga ei leia ma selle jaoks šabloone. `ma ei pea silmas mingeid kujundeid, kus on loomad, lilled jne. Pigem sellist vaba käega midagi tehtut või siis pigem miskit nagu tatoveering. Õtleme siis sedasi, nagu lille varred vms, raske seletada:) Olen šabloone näinud küll mõnes ehituspoes, kuid need kahjuks imepisikesed ja jällegi linnud, loomad jne. Minul oleks vaja aga neid kuni 2 meetrini välja. Oskate öelda, kus mind saadakse aidata?


Leidsin nüüd pildi, et saaksite ettekujutuse. Et võiks olla midgi samalaadset, ainult et ilma lilleta:)

Tsiteeri

Helen 28.12.2008 11:26

Tere,

www.decorate.ee
Küsige neilt


Helen

Tsiteeri

RENA 28.12.2008 13:24

AITÄH:)

Tsiteeri

Helen 28.12.2008 15:46

sisustuswebis on end reklaaminud ka seinamaalijad, võite ka nendega kontakteeruda- saaksite ka omanäolise tulemuse.

Helen

Tsiteeri

Marie 29.12.2008 09:29

Olen aastaid tegelenud seinamaalidega,võin äkki kasulik olla :)
Kindlasti on neti kaudu raske lahti seletada,mida seinal näha soovite.Selleks tuleks kokku saada ja paberile kavandeid kribada.Kui on huvi ,saab mulle meili teele saata :)
Ilusat Aastavahetust kõigile!

Tsiteeri

Rena 29.12.2008 09:50

Ja Marje mis on teie meiliaadress?:)

Tsiteeri

Marie 29.12.2008 15:02

:P Vabandust,mõtlesin ,et see on paista kui nimele klikata-
mariecello@hot.ee :)

Tsiteeri

Rena 29.12.2008 19:41

Ehk paistabki, aga ei orienteeru veel siin nii hästi:)

Tsiteeri

E 05.01.2009 03:49

Võid vaadata ka näiteks Abigaili ilusalongi. Mäletan, et seal on ka valgetele seintele kuldsega maalingud tehtud, sellised vaba käega. Abigail asub Tallinnas Radissoni hotelli küljel.
Avalehel on ka näha:
http://www.abigail.ee/index.php?lang=ee

Tsiteeri

Nadja 17.01.2009 01:43

Mul sõber tegeleb seinamaalingutega.Kusjuures selliste asjadega nagu kleebised.Teeb programmis kavandi, prindib kleepaberile ja siis kas kleebise näol või siis sabloonina.
Võid vaadata Hanspert kodulehel.www.hanspert.ee seal on just sellises stiilis, nagu sa soovid-konksudega lilled:)))Tema on teinud ruumi jaoks sabloone.
Teeb suurepäraseid asju!!!Ausõna!

Kui oled huvitatud,kirjuta mulle, ma annan aadressi ja telefoni:))

Tsiteeri

rena 17.01.2009 20:55

Oleksin huvitatud väga, eelmine tegija kadus ära kuidagi:(

Tsiteeri

Külliki 30.01.2009 12:04

Kas olete leidnud tegija endale :)

Tsiteeri

pisiki 30.01.2009 15:22

vaata ka www.seinamaaling.ee äkki saad sealt abi Leleti käest..
Edu!

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.