KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

otsin naturaalsest materjalist (nt puidust) riidekappi või garderoobi magamistuppa

Piret 02.12.2009 17:04

2 toalise korteri suurus on 55 ruutmeetrit, magamistoa suurus on 15,5 ruutmeetrit, seinad värvitud kreemjaks, põrandal hele puitparkett, kardinad helebeezhid ja valged - korteris on valdavalt heledad ja kreemjad toonid (sh köögimööbel). plaanis on kasutada avatud köögisosas renoveeritud (peitsitud) tumedat vana puitmööblit (söögilaud ja toolid) ning vana 50-60ndate diivanit ja tugitoole (ümmarguse põhjaga), mille katte vahetan (ilmselt rõõmsavärviliseks - kas samblaroheline, sinine vms). Magamistoas on põrandal vaid madrats, voodit hetkel pole (soovin madalat, tumedast puidust). Kohe vaja magamistuppa mahukat kappi või garderoobi, mis oleks võimalikult soodsa hinnaga, aga naturaalsest materjalist - millised oleksid võimalused? Kõik garderoobisüsteemid, mis netist leidsin, on tehismaterjalist (laminaat vms), vineerist on ilmselt ka väga kallis? Kas oskate soovitada tootjat, poodi ning kas otstarbekam on kapp või garderoob ja kust leida neid naturaalsest materjalist? Lisan ka pildi magamistoast, pildil näha olevat mööblit (kapp ja voodi) seal enam ei ole, on tühi (va madrats). Aitäh!

Tsiteeri

Ever 02.12.2009 20:02

Tere, mina pakuks sellise varjandi, et leike ka ise vana kapp mis on täispuidust ja siis puhastada see ära!
Mul endal nii tehtud!
Tegelen puidu vanandamise ja täispuit mööbliga aga kappe ma ei tee kuigi üks endal suvilas veel üle!
Kui huvi võtke ühendust!

Tsiteeri

Ever 02.12.2009 20:06

tel 583365289

Tsiteeri

Ever 02.12.2009 20:41

Tere, mina pakuks sellise varjandi, et leike ka ise vana kapp mis on täispuidust ja siis puhastada see ära!
Mul endal nii tehtud!
Tegelen puidu vanandamise ja täispuit mööbliga aga kappe ma ei tee kuigi üks endal suvilas veel üle!
Kui huvi võtke ühendust!

Tsiteeri

Helen 04.12.2009 23:21

Tere,

Võimalus on läbi käia siis erinevad vanavara poed, kust võite leida endale sobivaid detaile, mida siis muuta mingil määral. Restaureerida võib ka lasta, samas on see lisa kulu. Nagu ma aru saan, siis eesmärk on mitte palju kulutada.
Mööbliaita võite vaadata...sealt on ennegi inimesed leidnud täispuitmööblit suht soodsalt
Telliskivi tänaval on ka 1 selline nö vanavara turg
Patikas on...täpset aadr ei tea
Roterman korraldas ka vahepeal mingi vanavara müügi
Usun, et kui panete googli otsingusse erinevaid märksõnu, leiate ka lisaks midagi.

Edu soovides,
Helen



Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.