KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

Köögimööbel ja laud-toolid küsimus

Eret 28.01.2012 22:34

Tere
Köögimööbel on tellimisel kasepuidust.Siit küsimus,kas laud ja toolid peaksid ka olema kasepuidust või võivad nad olla vabalt ka tammest?Seinad tulevad ka pool kask lakitud/õlitatud (allosas)-pool värvitud mänd(ülaosa).palun kinnitust/ümberlükkamist sobivuse kohta.
Ette tänades,
Eret

Tsiteeri

Luthor OÜ 29.01.2012 23:01

Aga ehk mõtlete hoopis vineeri peale!

Tsiteeri

Pilery Kangur 30.01.2012 12:58

Tere!

Terviku huvides on kindlam variant siiski ka lauad-toolid kasepuidust. Või laud kasest ja toolid hoopiski metallist või miksmitte huvitava vormiga plastiktool.( Viimane soovitus eeldab muidugi täpsemat stilistilist ülevaadet, sest igasse konteksti nii ei sobigi.)
Kui ruumis on liiga palju puitu, siis tasakaalustuseks oleks hea sisse tuua ka teisi materjale nagu näiteks metall , klaas jne. Seepärast ka minu eelpooltoodud soovitus eelistada näiteks toolide puhul teistsugust materjali. Ka kanga või nahaga kaetud toolid võiksid sobida.
Samuti olen positiivselt meelestatud ka eelpoolpakutud vineeri suhtes. Vineer on oma olemuselt väga ilus ja vastupidav looduslik materjal ning samas kasepuidu tooniga sarnane.

Tsiteeri

Eret 30.01.2012 16:53

Pilery Kangur kirjutas:
Tere!

Terviku huvides on kindlam variant siiski ka lauad-toolid kasepuidust. Või laud kasest ja toolid hoopiski metallist või miksmitte huvitava vormiga plastiktool.( Viimane soovitus eeldab muidugi täpsemat stilistilist ülevaadet, sest igasse konteksti nii ei sobigi.)
Kui ruumis on liiga palju puitu, siis tasakaalustuseks oleks hea sisse tuua ka teisi materjale nagu näiteks metall , klaas jne. Seepärast ka minu eelpooltoodud soovitus eelistada näiteks toolide puhul teistsugust materjali. Ka kanga või nahaga kaetud toolid võiksid sobida.
Samuti olen positiivselt meelestatud ka eelpoolpakutud vineeri suhtes. Vineer on oma olemuselt väga ilus ja vastupidav looduslik materjal ning samas kasepuidu tooniga sarnane.


Tänan vastuse eest!Aga mulle jäi selgusetuks,kus seda vineeri kasutada?Palun tagasisidet.

Tsiteeri

Eret 30.01.2012 16:56

Pilery Kangur kirjutas:
Tere!

Terviku huvides on kindlam variant siiski ka lauad-toolid kasepuidust. Või laud kasest ja toolid hoopiski metallist või miksmitte huvitava vormiga plastiktool.( Viimane soovitus eeldab muidugi täpsemat stilistilist ülevaadet, sest igasse konteksti nii ei sobigi.)
Kui ruumis on liiga palju puitu, siis tasakaalustuseks oleks hea sisse tuua ka teisi materjale nagu näiteks metall , klaas jne. Seepärast ka minu eelpooltoodud soovitus eelistada näiteks toolide puhul teistsugust materjali. Ka kanga või nahaga kaetud toolid võiksid sobida.
Samuti olen positiivselt meelestatud ka eelpoolpakutud vineeri suhtes. Vineer on oma olemuselt väga ilus ja vastupidav looduslik materjal ning samas kasepuidu tooniga sarnane.


Tere taas.
Oli ka plaan põrand puidust teha,kuid see oleks siiski mõttekam plaatida(põrand on küttega),et värve sisse tuua.On mul õige arusaam?Tänan.

Tsiteeri

Luthor OÜ 12.02.2012 13:39

Tere!
Oleme valmistanud ise vineermööblit mis mulle endale ka väga meeldib. Vineer tehakse kasest ja peaks sobima ka teie köögiga. Laua võib veel katta näiteks valge laminaadiga siis on selle pind vastupidav. Toolid võiks olla metallist ja painutatud vineerist


Luthor OÜ

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.