KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

Kardinapuu

Helena 27.02.2017 14:45

Tere,
Palun nõuannet kuidas lahendada kardinapuu.
Soovin kardinatele siine ja sinna ette siis liistu siinide peitmiseks.
Ideaalis soovin, et kardinad ulatuksid seinast-seinani. Murekoht on aga "valguskarniis".
Ise tulin selliste variantide peale:
1. Kardinapuu ei tule päris lae alla. See teeb aga toa madalamaks ja ei tundu ka visuaalselt ilus.
2. Tellida kaks kardinapuud nö. - esimene kuni karniisini ja siis teine karniisi alla. Kardinad jääksid üksteist katma, ehk silmaga nähtavat vahet kardinate vahele ei jääks. Küll aga tundub ka see veider, et osa kardinapuust oleks madalamal.
3. Tellida kardinapuu kuni valguskarniisini ja jätta osa seinast kardinaga katmata.

Kõige sümpaatsem on mulle teine variant, kuid ma pole kindel, kas see ka ilus jääks.

Aitäh abi eest!

Tsiteeri

Pilery Kangur 28.02.2017 09:42

Tere!

Subjektiivne arvamus on,et kõige parem lahendus oleks kinnitada seinale märkamatu kandur/siin ja paigaldada kardinad seinast seinani valguskarniisi alt. Nii tekib ühtne sirgel joonel kanga massiiv - sellised "sakitamised" ei ole hea lahendus.
Valguskarniis ei ole väga kõrge (ca 150mm ilmselt)- seetõttu algavad kardinad suhteliselt vähe laest altpoolt ning seega probleemi ma ei näe.
Soovitan siini varjamiseks väga tagasihoidlikku liistu,mis nagu "kaoks seina sisse"(nt. seinaga sama värvi värvida).
Võite kinnitada ka näiteks seinast seinani trossi ,mis on samuti suhteliselt märkamatu ega jäta visuaalselt tugevat horisontaali.
Soovi korral võib küsida nõu ka spets. kardinafirmadest (nt. Avaeksperdid),kellel on pakkuda häid lahendusi.




Toredat vastlapäeva!
Pilery

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.