SISEKUJUNDUS

puitpõrand vannituppa

Kristiina 26.11.2006 15:27

Tere,

Küsimus, kes teaks puidu kasutamise otstarbekusest vannitoa põrandal? Kas võiks panna näiteks termotöödeldud saare laudparketti, laua paksus 1,2 cm ja millega peaks seda viimistlema, et ta ikka mingil määral vett kannataks- hästi tugeva " laevalakiga"??

Tsiteeri

Veiko Veskimäe 29.11.2006 12:37

Tere,

termotöödeldud laudparkett on hea valik laud ei tohiks enam palju mängida ja seda võib vabalt vannituppa panna. Tugeva laevalakiga ei hakkaks mina küll ilusat saare lauda rikkuma. Lakk jätab sellise külma ja läikiva kihi, siis võiks ju laminaadi ka panna, oleks odavam.
Mina õlitaksin põranda näiteks OSMO colori õliga, mis jätab põrandale vett hülgava pinna ja puit jääb ilus naturaalne ja hingav. Ilmselt on termotöödeldud põrad sellise pruunika tooniga siis ei vaja ta enam ka mingit toonimist. Osmo õlid on küll kallid aga ega iga nädal põrandat, ei paigalda, soovitan õli otsida Pärnu mnt. Ruutmetri poest. Olen ise kasutanud tean millest räägin.

ilusat päeva.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.