SISEKUJUNDUS

Katuse-alune tuba

sisustaja 02.02.2006 13:03

Kas kellelgi oleks pakkuda pilte või ka ideid katuse-aluste tubade kohta, st osa seina on kaldega. Tahaks just näha erinevaid võimalusi, kuidas sellise toa puhul on lahendatud värvide või tapeedi valik.

Tsiteeri

tapeetija 18.04.2006 11:58

Tapeetisime just pühade ajal katusealust lastetuba. Panime kaldseina (see nagu lagi siis) ja püstseina ja otsaseina, kus on ka aken, helekollase tapeedi. Üks sein on sirge, sinna sai poiss autodega tapeedi. Väga kena tuli välja. Küll teisel katsel, sest esimene kord panime otsaseina akna ümber kirju tapeedi ja üldse ei meeldinud. Ühesõnaga - soovitan kaldseina ja otaseina, mis ka tõenäoliselt "lõigatud", võimalikult heledat värvi. Püstsein võib olla tumedam, ühenduskohal kasutada bordüüri.

Tsiteeri

nõuandja 19.04.2006 16:05

Vaata ka sellist keskkonda nagu www.mariannhakk.pri.ee huvitavad lahendused, võib-olla sobivad ka katusetubadesse.

Tsiteeri

pinchu 21.08.2006 15:08

kui ehk õnnestub raamatukogust vms leida Wohn idee jaanuar 2002 ja Aprill 2000 - need numbrid olid praktiliselt üleni pööningukambritele pühendatud. vaata ka veluxi kodukalt - seal on ideede pildikogu

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.