SOOVITA HEAD ...

plastvanni puhastusvahend

alexa 11.04.2007 23:15

Soovitage palun head plastvanni puhastusvahendit.

Tsiteeri

MR 12.04.2007 09:50

Sellise universaalse vahendiga saab ka plastvanni väga puhtaks, vaata http://www.sisustusweb.ee/company/BioKraft%20-%20Looduslikud%20Puhastusvahendid/527/92/
keraamilisele pliidile, igasugustele plekkidele mis keemiliste vahenditega ei kao kusagile saan ma kõik kodused puhastustööd tehtud, vannituba, köök, plastvannidele suurepärane, nad ka messil 27.-29.aprill Pirital. Helistades on mulle kaup kohale toimetatud, kuna Eestis seda ei müüda.

Tsiteeri

alexa 12.04.2007 19:45

vaatasin seda linki,kuid ühtegi toodet ja hinda ju pole neil,telliks ka kui näeks mida...

Tsiteeri

MR 13.04.2007 09:08

Seda puhastusvahendit pakutakse 400 grammistes ja 800 grammistes purkides koos puhastuskäsnaga.
Hind peaks olema 325.- suurem ja 225.- väiksem , loodan et lähikuudel pole muutunud, suuremast purgist jagub mul näiteks 5 -ks kuuks, oleneb kui palju puhastada vaja on. Aga ise lähen messil 27-29.aprill Pirital juba juurde ostma ka tuttavatele, ta on oma toodetega seal väljas ja soovitangi sealt osta näiteks, sest tegelikult jah ta toob seda Soomest ja müüb messidel. Aga e-postile saab temale alati päringu saata kui huvi.

Tsiteeri

alexa 13.04.2007 12:10

Tänud vastamast :)

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.