SOOVITA HEAD ...

Soovitage köögikapi ja töötasapinna valmistajat Tartus

M 03.08.2010 14:36

Vaja oleks köögi ühte seina väga kitsastesse oludesse mahutada gaasipliit (või pliidiplaat), elektriahi, nõudepesumasin ja kraanikauss. See kõik peaks mahtuma 1570mm laiusesse vahesse. Hetkel on mõttes mõlkunud selline paigutus: vasakul 45 cm laiune gaasipliidiplaat ja selle all 45 cm elektriahi (Nardi vist toodab ainukesena selliseid). Järgmisena tuleks 45 cm laiune nõudepesumasin (mitteintegreeitav) ja siis paremale ülejäänud osasse kraanikauss, mille all ühe uksega kapp. Kas on üldse tehtav nii, et integreeritav pliidiplaat ja selle all olev ahi on kohe vastu küljeseina ja vahetult pliidi kõrval kohe nõudepesumasin(iga cm on kahjuks arvel)? Asja raskendab veel seina keskelt vertikaalselt jooksev gaasitoru, mis ulatub seinast 10 cm eemale. Oleks vaja mõne asjatundja arvamust? Oleks selline asi üldse praktikas teostatav?

Tsiteeri

E 23.10.2011 15:38

Mina kiidan endise nimega VikMar Mööblit, väga hea kvaliteet, asjatundlikud nõuanded ja mõistlik hind ;-) Kui on mõningadki nurgad-seinad vms veidi loodist väljas, siis meistrid paigaldavad mööbli seinte järele siiski, mitte ei väida Teile, et kahju küll, joonis oli selline, ja vaadake ise, mida oma ebatasasustega peale hakkata (seda teevad enamus suurfirmad) ;-)

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.