SOOVITA HEAD ...

Liuguksed ja garderoobid

Soodnegarderoob OÜ 20.03.2012 14:24

Tere
Pakume soodsa hinnaga alumiinium profiilidega kvaliteetliuguksi, liugustega kappe, garderoobi sisustust.
Küsige hinnapakkumist www.soodnegarderoob.ee
või meie salongidest Tallinnas Mulla 1 (Mööblimaja); Punane 16 (Idakeskus Box nr 5:)

Lugupidamisega
Soodnegarderoob OÜ

Tsiteeri

Rahulolematu klient 20.06.2012 22:03

Mina soovitan kõigil OÜ soodne garderoob ringiga mööda kõndida. Seal töötavad ebapädevad töötajad. Enam ei laseks neid oma korteri ukseski sisse. Raha kah raisk tagasi ei anna oma käki eest. Kaeban vist kohtusse.

Tsiteeri

Olen nõus 20.06.2012 22:05

Tellisin ka garderoobi ning kohale jõudis üks suur käkk.

Tsiteeri

Andrus 20.06.2012 22:27

Rahulolematu klient kirjutas:
Mina soovitan kõigil OÜ soodne garderoob ringiga mööda kõndida. Seal töötavad ebapädevad töötajad. Enam ei laseks neid oma korteri ukseski sisse. Raha kah raisk tagasi ei anna oma käki eest. Kaeban vist kohtusse.


To Rahul olematu klient:);

kes sa iganes oled. Oman iga kliendi tagasisidet ja seni pole viimase aasta jooksul mitte keegi pretensiooni esitanud.
Enne kui tuled siin meie ettevõtet laimama, siis palun kirjuta andrus@soodnegarderoob.ee
Kirjuta oma tellimuse number ning millega sa rahul ei ole!!!
Meieni pole aga ühtki pretensiooni jõudnud.
Seega, lõpeta avalik valeinfo levitamine ja laimamine:) Sest laimu eest on ka võimalik kohtusse kaevata:)

NB!!! Ja kui sa oled konkurent, siis on mul siiralt kahju, et taolisi võtteid teiste mahategemiseks kasutad.

Aga jõudu ja jaksu Sulle!!!!!

Lugupidamisega
Soodnegarderoob OÜ
Juhataja

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.