KÜSI NÕU VÄRVISPETSIALISTILT

Küsimus seoses OSB - plaadi viimistlemisega

R.V 22.06.2010 12:40

Tere!

Oleme sellise probleemi ees, et kiiruga sai seintele OSB - plaat pandud ning nüüd tahaks sellele tapeeti panna, kas ennem tuleks plaadid värvida ning siis tapetseerida või on tõesti nii nagu räägitakse, et OSB-le pole võimalik tapeeti panna?

Tsiteeri

Eero 29.06.2010 09:04

OSB pind on ebaühtlane ja seda tapeetida pole hea mõte.Variandid oleksid:viimistleda OSB puiduvahenditega või kui 100 % tapeedisoov endine siis katta kipsplaadiga,saab korraliku aluspinna tapeedi jaoks.Säästlikkuse mõttes võib kasutada 6 mm paksust remondikipsi.

Tsiteeri

Raul 05.07.2010 08:55

Tapeedi kinnitamise osas kogemus puudub, kuid arvan, et paksema polümeerse kattega tapeedi kleepimisel peidetakse antud puitkiudplaadi ebaühtlus. Enne tapeedi kinnitamist värvida ei ole, küll aga võib pinna kruntida selle imavuse vähendamiseks liimi ja vee seguga.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.