KÜSI NÕU SOOJUSPUMPADE, KLIIMATEHNIKA SPETSIALISTILT

Veinikeldri seadmed

Risto 22.08.2018 12:01

Tervist,


Soov on leida lahendust mõisakompleksis keldriruumide muutmisel veinikeldriks. Seega millised oleksid vajalikud seadmed ja automaatika, et luua püsiv temperatuur ja niiskustase ruumis.

Kas õhksoojuspumbad ja kuivatid oleksid piisav lahendus ja milline oleks lahendus, et see automaatikaga seotud oleks ja kontrolliks temperatuuri ja niiskuse taset?

Lugupidamisega,
Risto Kaljurand

Tsiteeri

ABC Kliima 22.08.2018 12:38

Tere. Õhksoojuspump ja kuivati ei sobi selleks. Veinikeldrites jaoks toodetakse spetsiaalseid seadmeid. Neid ABC Kliima ei müü.

Tsiteeri

Risto Kaljurand 17.09.2018 10:51

ABC Kliima kirjutas:
Tere. Õhksoojuspump ja kuivati ei sobi selleks. Veinikeldrites jaoks toodetakse spetsiaalseid seadmeid. Neid ABC Kliima ei müü.Tervist, tänud vastuse eest ABC kliima. Kas oskate soovitada pakkujat Eestis?

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.