KÜSI NÕU PUIDU RESTAURAATORILT JA MÖÖBLI RENOVEERIJALT

laud tahab restaureerimist

nõutu 21.08.2008 13:58

30-ndatest pärit vaheplaadiga pikendatav söögilaud. spoon pealt kohati lahti - oleks vaja terve laud puhastada, spooni lahtised osad kinnitada, lihvida ja siis kogu laud tumedaks õlitada.
kas oskate öelda, mis sellise asja maksumus võiks umbkaudu olla (no mitu tuhat?). ja kus on soodsaid ja oskuslikke restauraatoreid, kellega rääkida?
ette tänud

Tsiteeri

Meister 27.08.2008 12:50

Mis puiduliigi spoon ja laua materjal on? Mõni pilt lauast, kui võimalik, siis räägime edasi.

Tsiteeri

Janika 27.08.2008 21:53

Ma pakun, et ca 5000.- Ja Tallinnas kvaliteetset restaureerimist teeb Tsunftijänes- tean omast kogemusest. Tartus on ka mõned kui huvi on!

Tsiteeri

nõutu 28.08.2008 08:56

aitäh, vastuste eest. ma ootan palgapäeva ära ja lähen siis piltidega sinna Tsunftijänestesse :)

Tsiteeri

kristi 26.09.2008 14:46

Tsunftijänes on üks kallimaid kohti minu teada. Artbrothers on ka korralik koht. Üks võimalus aga ise korda teha. Mina käisin Nikerdajates kursusel. Kursus maksab ca 1500 + paarsada materjalide peale ja saadki laua korda

Tsiteeri

Andrei 27.10.2008 23:15

Kampol Mööbel on ka korralik koht , kuid nad Kiilis .
Teevad head tööd ja normaalse hinnaga .

Mul oli näiteks katkine nahkdiivan . Nad parandasid selle ära , nagu poleks olnudgi.

Soovitan !

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.