OSTA/MÜÜ/VAHETA/ANNA ÄRA

A: Noor neiu palub elu alustamiseks mitmesugust mööblit ja muud

Mari 09.11.2011 04:48

Noor neiu palub elu alustamiseks mitmesugust mööblit, töökorras külmikut, pesumasinat. Palun pakkuge marin25@hot.ee Tulen järgi Pärnus, Tallinnas või 10.11 Tartus.

Tsiteeri

Mari 10.11.2011 03:25

Ps. Tartus sobib ka hiljem:)

Tsiteeri

Grete 17.11.2011 08:59

Tere!

Meil ära pakkuda teatud tasu eest 2 täiesti korras asja:
* puidust söögilaud - ovaalsete klappidega pikendatav (L 80 x P 65, 2 klappi lisavat pikkust 2 x 40 cm)
* diivanvoodi Kaisa pesukastiga - punase katteriidega (näide http://indoortest-ee.sn14.zone.eu/elutuba/kaisa-diivanvoodi.html) ja patjadega.
Ise asume Tallinnas.
Seoses tubade ümber kujundamisega otsivad asjad uut peremeest/ -naist.
Huvi korral palun mulle mailile kirjutada !

Kirja ootama jäädes
Grete

Tsiteeri

Külli 17.11.2011 16:56

Pakkuda 60euroga väga korralik kahene diivan.Pärnus saab ära tuua.

Tsiteeri

Mari 17.11.2011 17:03

Tänan! Diivanit ei soovi, jääb väikeseks ja kalliks minu jaoks.

Tsiteeri

Mari 06.01.2012 05:30

Noor neiu palub oma elu alustamiseks riidekappi. Kas keegi aitab 90.- aastase maja tuba remontida- reikad, soojustus, plaadid, laminaat, kellel on ülejääke?:) Elektriku abi teretulnud! marin25@hot.ee Pärnu

Tsiteeri

Maarja 11.03.2012 15:08

Grete kirjutas:
Tere!

Meil ära pakkuda teatud tasu eest 2 täiesti korras asja:
* puidust söögilaud - ovaalsete klappidega pikendatav (L 80 x P 65, 2 klappi lisavat pikkust 2 x 40 cm)
* diivanvoodi Kaisa pesukastiga - punase katteriidega (näide http://indoortest-ee.sn14.zone.eu/elutuba/kaisa-diivanvoodi.html) ja patjadega.
Ise asume Tallinnas.
Seoses tubade ümber kujundamisega otsivad asjad uut peremeest/ -naist.
Huvi korral palun mulle mailile kirjutada !

Kirja ootama jäädes
Grete


Tere, Kas ikka veel on pakkuda diivanvoodi? Oleks huvitatud.

Tsiteeri

Mari 12.03.2012 01:55

Diivanvoodi omaniku leidnud:)

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.