Вдохновение, идеи дизайна интерьера, советы и рекомендации

Sebraruloo võimaldab valgust reguleerida eriti mugaval viisil

 Источник: www.sunorek.ee

Источник: www.sunorek.ee
Kätte on jõudmas aasta kõige päikesepaistelisem aeg. Tundmaks end kodustes ruumides ka kuumal ja päikeselisel suveperioodi mõnusalt ja mugavalt on just nüüd õige aeg valida akende ette sobivaimad aknakatted.

Kardinatel on ruumis täita väga oluline roll. Ilma kardinateta on ruumis kõle. Kardin võimaldab valguse ja värvidega mängida ning sobivat miljööd tekitada. Rulookardin on üks enamlevinumaid aknakatte tüüpe Eestis. Ühest küljest praktiline ja lihtne, samas õige disainiga ainulaadne ja kordumatu sisekujunduse element. Sunorek lisas käesoleval kevadel tootevalikusse innovaatilise ja atraktiivse toote sebraruloo, mida tuntakse ka „Öö ja Päeva“ (Day & Night) ruloo nime all.

 Источник: www.sunorek.ee

Источник: www.sunorek.ee

Sebrarulooon kahe paralleelse vertikaalselt liikuva kangapinnaga ruloo, mille kangas on triibutatud vaheldumisi läbipaistvate ja läbipaistmatute  horisontaalsete triipudega. Tänu läbipaistvate ja läbipaistmatute triipude vaheldumisele, on kahe kihilise kangaga võimalik lihtsalt teha päevast öö ehk muuta avatud asend kinniseks. See lihtne moodus annab hea võimaluse ilma rulood üles tõstmata hõlpsalt reguleerida valguse hulka ruumis, samas olete turvaliselt kaitstud uudishimulike pilkude eest. Lisaks saab sebrarulood sarnaselt tavapärasele ruloole liigutada üles nii, et kogu aknapind on täielikult avatud.
Sebraruloo sobib nii hubasesse koju kui ka praktilisse kontorisse. Sunoreki valikus on 2 erineva mehhanismiga sebraruloo mudelit: kassetiga ja ilma kassetita mudel.

Kassetiga mudelil on kassett valmistatud vastupidavast pulbervärvitud alumiiniumprofiilist, mis tagab ruloo pika kasutusea. Kasseti värvus on valge. Kassett loob korrektse mulje ning ühtlasi kaitseb kardina mehhanismi. Selles mudelis kasutatakse kergesti liikuvat 28mm kettmehhanismi, mis tagab ruloo sujuva liikuvuse.

Ilma kassetita mudel on 19mm mehhanismil. Mehhanism on saadaval valge ja tumepruunina. Valgele mehhanismile on võimalik kinnitada kinnituskonkse, mis võimaldavad sebrarulood kruvivabalt kinnitada avatavale aknale või uksele. Selline kruvivaba paigaldusviis on väga lihtne ning ei riku paigaldusalust, tänu sellele säilivad kõik akendele antud garantiiõigused.

Sebraruloo kanga valikus on luksusliku satiinisäraga ja naturaalse puiduimitatsiooniga kangaid, samuti pastelsete toonidega kangaid - kokku 19 erinevat värvitooni. Sebraruloo on uudne, atraktiivne kuid samas praktiline aknakatte lahendus, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat klienti.

 Источник: www.sunorek.ee

Источник: www.sunorek.ee

Sunoreki sebraruloo on Sinu jaoks sobiv toode juhul kui:
-Vajad sisekujundusse värskust ja dekoratiivsust.
-Soovid lihtsalt ja soodsalt reguleerida ruumi sisetemperatuuri.
-Soovid reguleerida tuppa tuleva valguse hulka ilma ruloosid ülesse tõstmata.
-Vajad privaatsust võõraste pilkude eest
Paigaldusruumi aknakatte jaoks on vähe – sebraluloo kassetita mudeli mehhanism on väike, võtab vähe ruumi ja võimaldab avataval aknal ja rõduuksel oluliselt rohkem avaneda kui tavalise ruloo või pakettakna ruloo kasutamisel.

TUTVU SUNOREKI RULOODEGA TÄPSEMALT SIIT!

Опубликовано: 03.06.2014

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Так как в последнее время в Эстонии появилось большое количество установщиков натяжных потолков, мы решили выяснить, как же различать установщиков и производителей натяжных потолков. При поиске в интернете фирм, предлагающих услуги по установке натяжных потолков, выясняется, что у всех примерно одинаковые цены и так как по внешнему виду потолки кажутся одинаковые, конечному клиенту очень тяжело разобраться в предлагаемых продуктах. Предложений много, а сам продукт ещё новый на нашем рынке, поэтому и мало информации распространилось до сегодняшнего дня.

Основные виды лестниц: часть 3

Основные виды лестниц: часть 3

Любой дом невозможен без лестницы, любой элегантный интерьер дома нельзя представить без красивой лестницы. Выбрать лестницу не так просто, количество их видов удивит человека, далекого от архитектуры и дизайна. Наши статьи рассказывают о различных конструкциях лестниц, об их плюсах и минусах.

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера. Наш цикл статей рассказывает вам об основных видах лестниц. В прошлый раз мы рассмотрели три типа лестниц: на металлических косоурах , на деревянных косоурах, и на шпонированных косоурах.

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

Основные виды лестниц:  лестницы на косоурах

Основные виды лестниц: лестницы на косоурах

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал лестницы.

смотреть ещё