Статьи и новости

Tartu Mööblikoda sisustas Rahva Raamatu Narva kaupluse

20.juunil avati Rahva Raamatu uus kauplus Narvas Astri Keskuses. Narva sai üle pika aja taas korraliku raamatukaupluse. Raamatupoe kõrval on Baltimaade esimene kuppelkino. Raamatukaupluse mööbli valmistas Tartu Mööblikoda OÜ, kellel on juba pikk kogemus avalike ruumide ja kaupluste sisustamisel. Rahva Raamatu sisekujunduses on inspiratsiooni saadud peterburilikust õhustikust, kuid on ka leitud elemente Narva barokilikust ajaloost. Raamatutega saab tutvuda õdusas lehtlas. Poest võib leida ka karuselli, mis pole küll mõeldud lõbusaks tiirutamiseks, vaid toimib kassaletina.

Astri Rahva Raamatus on kokku pinda 429 m2 ning suuruselt on kauplus võrreldav Rocca al Mare Rahva Raamatuga Tallinnas ning Tasku Rahva Raamatuga Tartus.
Rahva Raamatu, suurima Eesti raamatumüügiketi uusim esindus on üheksas Rahva Raamatu kauplus.
Ootame kõiki raamatusõpru tutvuma Astri Rahva Raamatuga!
Keskuse projekteeris arhitekt Ülo Peil, kes ütles, et odava arhitektuuri lahendusi välditi.
Raamatukaupluse sisekujunduse autorid on Helen Sarapuu, Kristiina Lind ja Eeva Masso.
Kogu Astri Keskuse laiendamine läks maksma 20 miljonit eurot, külastajaid oodatakse nädalas üle kümne tuhande.

Tartu Mööblikoda on valmistanud palju kaupluste lette, vitriine, kohvikute mööblit. Koostöös sisekujundajatega luuakse igasse interjööri omanäoline ja vajadustest lähtuv mööbel. Üheks viimaseks tööks on olnud ka Juku Mänguasjakeskuse mänguline sisustus. Tartu Mööblikoda erinevate eritellimusmööbli lahendustega saate tutvuda veel Pildigaleriist ja Facebook-st.


www.disainmoobel.ee

Artikli koostamiseks kasutatud veel:
www.rahvaraamat.ee

Опубликовано: 18.06.2014

Tartu Mööblikoda

тел.:
+372 503 1313, +372 514 2291
Адрес:
Nõo vald, Tartumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё