Статьи и новости

Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala on kui neli aastaaega

Villeroy & Boch on aastaid olnud keraamiliste köögivalamute värvi ja disaini etaloniks. Ei tule vast üllatusena, et nii valamu vormi, paigaldusviisi kui ka värvi juures arvestatakse alati sisekujunduse rahvusvaheliste trendidega. Varem eelistati neutraalseid, mahedaid värve, kuid nüüd on neile lisandunud jõulised ja väljendusrikkad toonid, mille abil saab lisada aktsenti ja tõsta teatud nüansse rohkem esile.

 Источник: www.villeroy-boch.eu

Источник: www.villeroy-boch.eu

Tugevad värvitoonid elavdavad nii eluruumide kui ka vannitoa ja köögi sisekujundust. Eeltoodu taustal palus Villeroy & Boch tunnustatud tootedisaineril ja sisekujundajal Gesa Hansenil töötada välja tippklassi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala sarjale Timeline ja üksikutele köögivalamutele sarjast Subway.

2015. aasta kevadel esitles Gesa Hansen kaht esimest värvitooni – sooja kollast Sunrise ja tumesininist Midnight. Järgmiseks asetas disainer need kaks värvi laiemasse konteksti ja lõi nende baasil aastaaegade värvipaleti. Selle tulemusel laiendati värvivalikut kahe jõulise tooniga – väljendusrikas roheline Emerald ja soe punane Coral. Emerald tähistab uues värvivalikus kevadet, Sunrise suve, Coral sügist ja Midnight talve. Nii on võimalik kujundada siseruumid viisil, mis tekitab emotsionaalseid seoseid, loob positiivse meeleolu ja meeldiva õhkkonna.

 Источник: www.villeroy-boch.eu

Источник: www.villeroy-boch.eu

Roheline Emerald toob kodu interjööri kevadise värskuse, see sobitub kaunilt tumeda pähkli tooni töötasapindade või mööbliviimistlusega. Ka hall liivakivi ja valge mineraal jätavad koos jõulise rohelisega hea mulje. Need, kes soovivad kasutada sisekujunduses - näiteks seintel - ka teisi rohelisi toone, peaksid valima kas õrna mündi või elava metsarohelise. Jämedakoelised pinnad, nagu viimistlemata betoon või matt metall rõhutavad seost metsa lopsaka rohelusega veelgi.

 Источник: www.villeroy-boch.eu

Источник: www.villeroy-boch.eu

Kollane Sunrise toob teie kööki suve. Soe kollane näeb eriti värske ja meeldiv välja, kui kombineerite seda valge tammega. Heledamates ruumides sobib Sunrise hästi kokku pastelsete toonidega. Kontrastide loomiseks võib aga kasutada kas musta graniiti või marmorit. Soe puidupruun muudab kujunduse veelgi loomulikumaks. Seinte või aksessuaaride tooniks sobivad hästi sidruni- ja päikesekollane, mis rõhutavad keraamika kuma.

 Источник: www.villeroy-boch.eu

Источник: www.villeroy-boch.eu

Jõuline punane Coral muudab ükskõik, millise köögi võluvaks. Sügiseses valguses sädelevate lehtede soojast toonist inspireeritud Coral sobib eriti hästi heledate töötasapindade ja mööbliga, mis on valmistatud näiteks hallist lubjatud tammest, beežist liivakivist, valgest marmorist või heledast betoonist. Värvide harmoonia loomiseks ja kauni ruumi kujundamiseks võib kombineerida Coralit pastelse roosa või tumedama Marsala tooniga. Vask on huvitavate rõhuasetuste loomiseks ideaalne valik.

 Источник: www.villeroy-boch.eu

Источник: www.villeroy-boch.eu

Sinine Midnight tekitab talvevärvina jahutava efekti, kuid ei mõju külmalt. Külluslik sinine toon tuleb eriti hästi esile, kui seda kombineerida õrna udusinise või helehalliga. Midnight pakub teile võimalust kujundada klassikaline sini-valge ruum, kus on näiteks hele betoonpõrand ja valge töötasapind. Sinised mööblipinnad toovad mängumereteema. Hele puit, näiteks õlitatud tamm, lisab kujundusele soojust, samas kui kollased lisatarvikud loovad efektseid rõhuasetusi.

Emerald, Sunrise, Coral ja Midnight laiendavad Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute värvipaletti moekate värvidega, mis pakuvad moodsa köögi kujundamisel uusi isikupäraseid ja stiilseid lahendusi. Nimetatud neli värvitooni täiendavad olemasolevaid värvusi – harmoonilisi beeži ja halli, moodsat valget ning eridekoore. Villeroy & Boch tootevalikust leiab sobiva värvitooni või dekoratiivse lahenduse igale maitsele.

Loe Villeroy & Bochist lähemalt Facebookist ja kodulehtedelt www.gustavsberg.ee, www.villeroy-boch.eu

Опубликовано: 18.05.2016

Oy Gustavsberg Ab Eesti Filiaal

тел.:
+372 646 0312
Адрес:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

НОВЫЕ ВЕЯНИЯ В АССОРТМЕНТЕ ИНФРАКРАСНЫХ БАНЬ

НОВЫЕ ВЕЯНИЯ В АССОРТМЕНТЕ ИНФРАКРАСНЫХ БАНЬ

IREDsauna это торговая марка, известная как импортер и оптовый и розничный продавец инфракрасных бань, которая является единственной в странах Балтии фирмой, предлагающей также комбинированные модели инфракрасных бань, таких как паровые бани, инфракрасные душевые панели и инфракрасные массажные бани. Фирма действует на рынке уже 9 лет.

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Так как в последнее время в Эстонии появилось большое количество установщиков натяжных потолков, мы решили выяснить, как же различать установщиков и производителей натяжных потолков. При поиске в интернете фирм, предлагающих услуги по установке натяжных потолков, выясняется, что у всех примерно одинаковые цены и так как по внешнему виду потолки кажутся одинаковые, конечному клиенту очень тяжело разобраться в предлагаемых продуктах. Предложений много, а сам продукт ещё новый на нашем рынке, поэтому и мало информации распространилось до сегодняшнего дня.

Основные виды лестниц: часть 4

Основные виды лестниц: часть 4

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще
дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента
интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал
лестницы.

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

Основные виды лестниц:  лестницы на косоурах

Основные виды лестниц: лестницы на косоурах

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал лестницы.

смотреть ещё