Статьи и новости

Veluxi aknakatted pakuvad päikese eest varju

Velux pakub katuseakendele laia valikut katteid, mis kaitsevad kuumuse eest, pakuvad privaatsust, on pimendavad, loovad valgusefekte, säästavad energiat ega lase putukaid tuppa.

Suvi on imeline aastaaeg, sest lõpuks ometi on meieni jõudnud soojus ja valgus, mida oleme igatsenud kogu pika ja pimeda talve. Nüüd saame ka toas loomulikku päevavalgust nautida, kuid aeg-ajalt on päikese ja kuumuse eest siiski ka kaitset vaja. Just katuseakende puhul on aknakatted eriti olulised, sest kaldpinnas asuv aken on päikesele ja valgusele rohkem avatud.

 Источник: www.velux.ee

Источник: www.velux.ee
Veluxi aknakatete valikus on palju tooteid, mille hulgast sobivat valides tuleks lähtuda ruumiotstarbest.

Magamistoas on kindlasti oluline pimendus ja kuumuskaitse. Seepärast sobivad magamistuppa energiasäästlik topelt-voldikkardin, täielikult pimendav pimenduskardin või duokardin, mille alumine valge voldikkardin aitab valgust reguleerida. Mõeldud on ka lastele: Star Warsi või Disney kollektsiooni kuuluvad aknakatted muudavad iga lastetoa veelgi rõõmsamaks.

Vannitoas ja köögis sobib valgustaseme reguleerimiseks ideaalselt ribakardin, mis on mõeldud niisketesse ruumidesse. Samuti saab meeleolukaid valgusefekte luua voldikkardinaga, mis hajutab sissetulevat valgust ja mida on saadaval laias värvitooni- ja kujundusvalikus.

Elutoa katuseakende puhul pööratakse suuremat tähelepanu disainile ja seda pakub dekoratiivne roomakardin, mille kangad on vahetatavad. Lisaks sobib elutuppa ka valgust hajutava efektiga rulookardin või voldikkardin.

Tubade kuumuskaitseks saab sisemiste kardinatega kombineerida välist päikesevarju, mis vähendab kuumust kuni 73%. Kangas on läbipaistev ja väljavaade säilib. Lisaks soovitab Velux putukakaitseks aknapaledele paigaldatavat läbipaistvat putukavõrku.

Originaalaknakatete kõige suuremaks eeliseks on see, et need sobivad aknaga täpselt, neid on lihtne soetada ning ka nende hind on soodne. Kuna katuseaknad valmistatakse standardmõõtudes, siis on ka kardinad vastavates mõõtudes. Katuseaknale sobiva kardina leidmiseks tuleb täpsustada akna tüüp ja suurus, mille leiab aknaraami ülaservas asuvalt andmeplaadilt.

Lisateavet uuri veebilehelt www.velux.com

Опубликовано: 18.05.2016

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

Основные виды лестниц:  лестницы на косоурах

Основные виды лестниц: лестницы на косоурах

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал лестницы.

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год. Все модели отличаются интересным дизайном и качеством. В коллекции найдутся как покрывала со спокойным рисунком монохромных оттенков, так и с бросающимися в глаза, пёстрыми узорами.

смотреть ещё