Статьи и новости

Eesti ettevõte Grandex Design lõi maailmas unikaalse virtuaalse sisekujundaja

Grandex Design pakub uudset võimalust kujundada ja sisustada oma kodu veebikeskkonnas, kasutades selleks professionaalsete sisekujundajate abi. Klient saab tellida sisekujunduse täislahenduse koos sobiva mööbliga ilma kodust lahkumata.

 Источник: grandexdesign.ee

Источник: grandexdesign.ee

„Meie eesmärk on murda müüt, et sisekujundaja teenuse kasutamine kodu sisustamisel on vaid rikaste privileeg,“ ütles Grandex Design juhataja Marko Tamm. „Oleme teinud koduse interjööri muutmise kiireks, mugavaks ja soodsaks – klient saab meie veebilehe kaudu tellida värskendust vajavatele ruumidele 3D sisustusprojekti ning sinna sobiva mööbli. 3D graafika võimaldab saada tulevasest ruumist täiesti realistliku pildi. Meie sisekujundaja pakub välja terviklahenduse ning projekti valmimise käigus saab klient vajadusel temaga nõu pidada. Teeme koostööd erinevate sisustus- ja mööblipoodidega, kelle tooted on meie kodulehel eksponeeritud.“

„Oleme oma meeskonnaga, kuhu kuuluvad disainerid ja IT-spetsialistid, välja töötanud rea erinevaid veebipõhiseid teenuseid nii nendele, kes soovivad kodus või kontoris teha kapitaalremonti või ka lihtsalt olemasoleva ruumi ilmet veidi värskendada. Me ei piirdu ainult abstraktse plaani joonistamisega, vaid pakume koos stiili- ja värvivalikuga välja konkreetsed mööbliesemed, mis kliendi interjööri sobivad ja mida saab soovi korral kohe osta. Tänu sellele ei pea inimesed enam mööda erinevaid ehitus-, sisustus- ja mööblipoode jooksma, vaid saavad kõik vajaminevad ja omavahel sobivad kaubad korraga ära tellida ning need tuuakse koju,“ rääkis Marko Tamm.

 Источник: grandexdesign.ee

Источник: grandexdesign.ee

„Kodu või kontori interjööri lõplik väljanägemine sõltub igast väikesest ruumis olevast detailist. Grandex Designi professionaalne sisekujundaja oskab näha suurt pilti ning aitab kliendil välja valida kõik mööbliesemed, valgustid ja muud sisutuselemendid, mis moodustaksid ühtse terviku. Inimeste hirm, et sisekujundusteenus on väga kallis, on mõnevõrra õigustatud, kuna paljud sisekujundajad kasutavad seni oma töös ainult nimekate disainerite loodud väga kalleid tooteid. Me püüame seda trendi murda ja näidata, et tavalistest mööblipoodidest saab soetada stiilseid ja ilusaid esemeid, tarvis on ainult oskust need üles leida ja omavahel kokku sobitada. Oluline on, et konkreetne diivan, laud või tool kliendile meeldiks, oleks mugav ja funktsionaalne ning tema koju sobiks,“ rääkis Marko Tamm.

Grandex Designi pakutav teenus Express Idea on lahendus, mis aitab toad kiiresti ja soodsalt mööbliga sisustada. Teenus annab võimaluse kohandada ajakirja või ükskõik millisel teisel fotol olevat sisekujundusstiili kliendi kodule või töökohale. Ettevõtte sisekujundajad taasloovad pildil oleva interjööri ning kohandavad selle kliendi ruumile, leiavad vajaliku mööbli ning detailid. Klient saab endale nimekirja kõigist töös kasutatud viimistlusmaterjalidest, mööbliesemetest ja detailidest koos hinnakalkulatsiooniga ning mööblipaigutusplaaniga. Kõiki esemeid on võimalik Grandex Designi kaudu koheselt tellida, lisandub tavapärane mööbli tarneaeg.

 Источник: grandexdesign.ee

Источник: grandexdesign.ee

Grandex Designi veebilehe kaudu on kliendil võimalik tellida endale ka sisekujunduse valmislahendus. Näidispaketid koos materjalide ja mööbli hindadega on kodulehel väljas. Teenusega kaasneb 3D pilt, kus on võimalik vaadata valmis interjööri sobivust omaenda koju.

Proovi siin.

Grandex Design on asutatud 2015. aastal. Ettevõttes töötab 10 inimest, kellel on pikaaegsed kogemused sisearhitektuuri- ja disainivaldkonnas. Tänaseks on valminud 30 sisekujundusprojekti ning järgmised projektid on töös.

Grandex Design
info@grandexdesign.ee
Facebook

Опубликовано: 05.10.2016

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Стиль Лофт в оформлении современных квартир

Стиль Лофт в оформлении современных квартир

Loft переводится с английского как «чердак», «верхняя часть склада». Это стиль заброшенных заводов и фабрик, которые еще в 40-е годы в Америке активно переделывались в творческие мастерские, офисы, а иногда и жилые квартиры.
Истоки распространения лофт-формата восходят к 60-м годам, к образу жизни и творчеству легендарного Энди Уорхола. Именно его квартира-мастерская «Фабрика» в loftstyle покорила нью-йоркскую богему и породила повальное увлечение лофт-интерьерами.

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Так как в последнее время в Эстонии появилось большое количество установщиков натяжных потолков, мы решили выяснить, как же различать установщиков и производителей натяжных потолков. При поиске в интернете фирм, предлагающих услуги по установке натяжных потолков, выясняется, что у всех примерно одинаковые цены и так как по внешнему виду потолки кажутся одинаковые, конечному клиенту очень тяжело разобраться в предлагаемых продуктах. Предложений много, а сам продукт ещё новый на нашем рынке, поэтому и мало информации распространилось до сегодняшнего дня.

Основные виды лестниц: часть 4

Основные виды лестниц: часть 4

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще
дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента
интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал
лестницы.

Основные виды лестниц: часть 3

Основные виды лестниц: часть 3

Любой дом невозможен без лестницы, любой элегантный интерьер дома нельзя представить без красивой лестницы. Выбрать лестницу не так просто, количество их видов удивит человека, далекого от архитектуры и дизайна. Наши статьи рассказывают о различных конструкциях лестниц, об их плюсах и минусах.

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера. Наш цикл статей рассказывает вам об основных видах лестниц. В прошлый раз мы рассмотрели три типа лестниц: на металлических косоурах , на деревянных косоурах, и на шпонированных косоурах.

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

смотреть ещё