Статьи и новости

Kardinad loovad meeleolu - telli uued kardinad SIKSAK veebipoest

Kardinad on meeleolu loojad sõna otseses mõttes - heledad, õrnad ja helged kardinad tekitavad kerge, lausa lendleva tunde ja lubavad ka toas naturaalsel valgusel särada.

 Источник: www.siksak.ee

Источник: www.siksak.ee

Rõõmsavärvilised, lustlikud ja päikselised kardinad loovad elurõõmust pakatava meeleolu. Märksõnadeks on seejuures värskus, kevadisus, suvisus, lillelisus, pitsilisus, romantilisus. Tumedamad ja paksemast kangast kardinad tekitavad mõnusa koduse ja õdusa tunde pikaks ja pimedaks sügistalviseks perioodiks.

 Источник: www.siksak.ee

Источник: www.siksak.ee
Kardinate tellimine ei ole keeruline. SIKSAK on selle oma kodulehel teinud nii lihtsaks kui võimalik. Kardinate tellimiseks pole tarvis teha muud, kui sobiv kardin välja valida, oma kardina mõõdud võtta, valida mõõtudest lähim, kui päris täpset ei ole, ja anda teada, milline
on soovitud täpne mõõt
. Soovi korral saadetakse posti teel kanga näidis, et materjalist täpne ettekujutus saada. Edasi käib tellimine nagu ikka internetipoes. Nädala pärast on Teil kardinad käes, võite need ette riputada ja uut ilusat tulemust imetleda. Kuidas täpselt mõõte võtta, saate lugeda siit ning SIKSAK kardinate valiku leiate siit.


SIKSAK läheb jaanipäevast puhkusele, kuid juba 20. juulil ollakse jälle Teie teenistuses!

Traageldaja OÜ
Tel: +372 5667 0193
info@siksak.ee
www.siksak.ee
Facebook

Опубликовано: 21.06.2017

Traageldaja

тел.:
+372 487 4720, +372 515 0686
Адрес:
Viljandi mnt 17, Käru, Järvamaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё