Статьи и новости

Habitare messi raames toimub erialaprofessionaalide seminar trendide otsija Stefan Nilssoniga

Habitare disaini- ja sisustusmess toimub sel aastal 13. -17. septembril Helsingi messikeskuses. Habitare on igal aastal korraldatav Soome suurim ja esinduslikem mööbli-, sisustus- ja disainimess, mis pakub teadmisi, elamusi, kohtumisi ja ärivõimalusi nii külastajatele kui ka disainiala professionaalidele. Mess edendab igapäevaelu mugavust sisustuse, disaini ja kunsti abil, esitledes kauneid ning praktilisi lahendusi kodudesse ja üldkasutatavatesse ruumidesse. Sel aastal toimub mess juba 28. korda.

 Источник: www.profexpo.ee

Источник: www.profexpo.ee
Kolmapäeval - 13. septembril - toimub laevas erialaprofessionaalide seminar Skandinaavia tuntud trendide otsija Stefan Nilssoniga.

Laevas esineb Stefan Nilsson inspireeriva ettekandega „Peeter Paan, jäätmed ja Kelimi hõim – järgmise hooaja trendid”. Tegu on Rootsi tuntuima trendieksperdiga, kes nõustab ja töötab koos Põhjamaade juhtivate trendiagentuuridega.

Pidevas liikumises olev Stefan külastab kõiki olulisi disainiüritusi üle kogu maailma ja kajastab toimuvat. Oma esitluses kõneleb ta nii eskapismist, mida ta näeb seoses džungliteemadega, kui ka Lähis-Idast ja Aafrikast saadavast inspiratsioonist, keskendudes käsitööle. Ning ta annab loomulikult ka ülevaate uusimatest säästvustrendidest, keskendudes jäätmetele.

Stefan Nilsson on üks Skandinaavia tuntumaid trendide otsijaid – trend scout. Ta kirjutab sagedasti ajakirjadele, nagu Plaze, QX, Camino, First Class Magazine ja Vego, ning ka FinnAiri reisiajakirjale. Ta on isiksus, keda paljud tunnevad tema esinemiste kaudu televisioonis. Ta esineb tihti kõnelejana erinevatel disainisündmustel, nagu Formex, Stockholmi Mööblimess, Oslo Disainimess, Habitare jne, ning teda on nimetatud üheks kõige mõjukamaks isikuks Skandinaavia disainitööstuses.

Seminari ja Habitare sihtgrupiks on sisekujundajad, arhitektid, mööblitootjad, tootedisainerid, sisustustoodete jae- ja hulgimüüjaid ning muud eriala professionaalid. Oodatud on ka erialatudengid.

Miks osaleda seminaril? Stefan pakub kuulajatele pildi disainitööstuse uusimatest trendidest. Tema ettekannet võivad kuulata nii disainerid, tootearendajad kui ka silmaringi avardavad valdkonnahuvilised.

Profexpo pakub Habitarele külastuseks ühepäevast paketti erialakülastajate päeval:

* Viking Line, Tallinn – Helsingi, väljumisega kell 8.00;
* Stefan Nilssoni seminar laeval;
* seminarikohv ja puuviljad;
* bussitransfeer sadam – messikeskus;
* Viking Line, Helsingi – Tallinn, väljumisega 21:30. Võimalikud on varasemad väljumised kl 16:30 ja 19:30;
* tasuta Habitare profipäeva messipääse.

Paketi maksumus alates 89€*

* Hinda mõjutab Helsingi-Tallinn väljumisaeg, kutsealaliidu liikmelisus ja soovijatele õhtusöök laevas. Soodsamad paketid on Eesti Sisearhitektide, Arhitektide ning Mööblitootjate liitude liikmetele ning nelja ja enama paketi ostjale. Soodustus on 10 € registreerimisel kuni 31.08.

Messikülastusest osa võtta soovijatel palume registreeruda hiljemalt 04.09.2017.
Pakettide kirjelduse ja registreerimisvormi leiab siit.

 Источник: habitare.messukeskus.com

Источник: habitare.messukeskus.com

Habitare avamisajad:
K 13.09 kell 09 -12 spetsialistid, press, VIP külastajad – kutsetega; kell 12 -20 piletiga kõigile külastajatele;
N-R 14.-15.09 kell 10 -19
L-P 16.-17.09 kell 10 -18

Messile pääseb kutse ja piletiga:
Piletid Helsingi messikeskuses: 18€. Lapsed 7-15 eluaastat 11€, perepilet 39 €.

Profexpo pakub soodsaid messipääsmeid 13.-17.0912€. Gruppidele (alates 10 inimest) on pilet 10€.

Habitare külastusinfo
Kennet Sarv
Tel 626 1347, info@profexpo.ee

Lisainfot leiate siit »
ning programmiinfo siit.

Опубликовано: 25.08.2017

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Так как в последнее время в Эстонии появилось большое количество установщиков натяжных потолков, мы решили выяснить, как же различать установщиков и производителей натяжных потолков. При поиске в интернете фирм, предлагающих услуги по установке натяжных потолков, выясняется, что у всех примерно одинаковые цены и так как по внешнему виду потолки кажутся одинаковые, конечному клиенту очень тяжело разобраться в предлагаемых продуктах. Предложений много, а сам продукт ещё новый на нашем рынке, поэтому и мало информации распространилось до сегодняшнего дня.

Основные виды лестниц: часть 4

Основные виды лестниц: часть 4

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще
дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента
интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал
лестницы.

Основные виды лестниц: часть 3

Основные виды лестниц: часть 3

Любой дом невозможен без лестницы, любой элегантный интерьер дома нельзя представить без красивой лестницы. Выбрать лестницу не так просто, количество их видов удивит человека, далекого от архитектуры и дизайна. Наши статьи рассказывают о различных конструкциях лестниц, об их плюсах и минусах.

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера

Лестница – основа домашнего пространства и главная доминанта интерьера. Наш цикл статей рассказывает вам об основных видах лестниц. В прошлый раз мы рассмотрели три типа лестниц: на металлических косоурах , на деревянных косоурах, и на шпонированных косоурах.

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

Основные виды лестниц:  лестницы на косоурах

Основные виды лестниц: лестницы на косоурах

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал лестницы.

смотреть ещё