Статьи и новости

Kõik vajaliku kööki ja söögituppa leiad Sisustus E Kaubamajast

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse köögi jaoks - alates köögitehnikast ning lõpetades seinakatetega. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid, millega on tehtud tuhandeid kodusid trendikaks.

Greentek Hulgikaubandus OÜ on koostööpartner paljudele köögisalongidele ja kauplustele. Köögitehnika salongis on olemas tutvumiseks tänapäevase integreeritava tehnika pakutavad võimalused.Tehnika valimisel tuleb teada, kui suur toiduvalmistaja te olete ja kui palju kasutusmugavust lisavaid funktsioone te tehnikalt ootate. Greentek aitab teie vajadustes selgusele jõuda ja valida kõige paremini sobivad seadmed.

Kindlasti tasuks salongis uudistada De Dietrich uue põlvkonna ahjusid ja pliidiplaate, mille puhul on edukalt kombineeritud kaunis välimus ja kõrgtehnoloogiline sisu.

 Источник: www.greentek.ee

Источник: www.greentek.ee

Nutikatel ahjudel on automaatsed küpsetusprogrammid ja ahi arvestab kõik toiduvalmistamise parameetrid (temperatuur, küpsetusaeg ja toiduvalmistamisreziim) ise vastavalt valitud retseptile. Eelsoojendus pole vajalik, valige menüüst õige retsept, asetage toit ahju poolt soovitatud kõrgusele ja sensoritega kontrollitav küpsetamisprotsess tagab täiusliku tulemuse. Mugavaks ja lihtsaks hooldamiseks on ahjudel erinevad puhastussüsteemid, mille valikul tuleb arvestada ahjus küpsetamise sagedusega.

Ka pliidiplaatide valik on suur - seda nii funktsioonide, mõõtude ja ka värvi poolest. Keeduplaadi valikul on väga oluline keedualade suurus ja võimsusastmete arv. Näiteks on De Dietrichi pliidiplaatide suurim keeduala läbimõõduga 28 cm ja HoriZone ala suurusega 40 x 23 cm. Uuematel induktsioonplaatidel on 1-20 võimsusatet, et toiduvalmistamiseks vajalikku temperatuuri veelgi täpsemalt valida.

 Источник: www.greentek.ee

Источник: www.greentek.ee

Sageli on funktsioonidest tähtsamgi toote välimus ja köögiga kokkusobivus. De Dietrichi pakub traditsioonilise musta, valge ja roostevaba terase kõrval ka trendikat halli tooni. Väiksemasse ruumi sobivad kompaktahjud, mille kõrgus on vaid 45 cm. Viimaseid on saada ka kombiahjudena, mis ühendavad endas näiteks mikrolaine- ja tavalise ahju omadusi.

 Источник: www.greentek.ee

Источник: www.greentek.ee

Veini õigeks säilitamiseks soovitame kindlasti kööki planeerida veinikülmiku, mis on köögis korraga nii tarbeese kui disainielement. Väiksemad integreeritavad veinikülmikud mahutavad 7 pudelit ja mahukamad kuni 53 pudelit ja on saadaval roostevaba terase, musta ja valgena.

 Источник: www.greentek.ee

Источник: www.greentek.ee

Köögi sisutamiseks pakume ka erineva disainiga segisteid ja roostevaba- või kivivalamuid. Vastavalt köögi disainile ja vajadustele on tootevalikus erineva suurusega ja paigaldusviisiga valamud. Teka, kes kuulub 3 suurima valamu- ja segistitootja hulka, pakub ka kvaliteetset köögitehnikat.

 Источник: www.greentek.ee

Источник: www.greentek.ee

Õhupuhastaja valikul tuleb teada, kas seda on võimalik paigaldada välisringlusesse või tuleb valida söefiltriga õhupuhastaja, mis töötab siseringluses. Sõltuvalt ventilatsioonitoru asukohast saab valida sobiva kinnituse ja disainiga õhupuhastaja. Õhupuhastaja tõmbevõimsuse vajadus sõltub köögi suurusest ja planeeringust. Kes soovib eriti vaikset õhupuhastajat, peaks valima välise mootoriga variandi - sellisel juhul paigaldatakse mootor köögist eemale, kas teise ruumi või pööningule.

 Источник: www.greentek.ee

Источник: www.greentek.ee

Õigesti valitud köögitehnika muudab köögi toimivaks ja toiduvalmistamise nauditavaks tegevuseks. Köögitehnika valimisega soovitab Greentek alustada juba köögi planeerimisel, et vältida hilisemaid ebameeldivaid üllatusi.

Home4you on täheldanud, et Eesti kodudes asuvad söögilaud ja toolid tavaliselt köögis - söögituba on kodudes pigem harva. Köögis süües peaks vastavalt ruumi suurusele kasutama sobivas suuruses söögilaudaümmargused söögilauad ja kandilised söögilauad mahutavad väiksema pere. Suuremale seltskonnale peab valima suurema või pikendatava laua. Söögitoas on tavaliselt rohkem ruumi ning suurema laua juurde mahuvad ka sobivas stiilis kapid ja kummutid.

 Источник: www.home4you.ee

Источник: www.home4you.ee

Söögilaua komplektid on mugav valik, et lihtsalt ja stiilselt oma söögitoas või köögis vajalik nurk sisustada. Avatud köögis on söögilaud ja toolid sageli elutoa osa - sel juhul peab oma valikut hoolikalt kaaluma, kas sisustada kõik sama sarjaga või teha siin-seal midagi teisiti. Suures köögis võib lisaks köögimööblile kasutusele võtta eraldiseisvad kapid ja kummutid, muutes nii oma köögi hubasemaks ja isikupärasemaks.

Tasku-uksed kõrgetele köögikappidele leiad Camel Mööbli sisustussalongist. Tehas Cucine Lube mudel CLOVER võimaldab kodukööki sisustada tavapärase köögimööbli asemel n-ö tasku-ustega komplekteeritud kappidega. Nimetatud lahendus võimaldab lisaks köögi kasutamise funktsionaalsele mugavusele lisada sisekujunduslikku uudsust ja omapära.
Täpsem info: CM Sisustus Tartu.

 Источник: www.camelfurniture.eu

Источник: www.camelfurniture.eu

 Источник: www.camelfurniture.eu

Источник: www.camelfurniture.eu

 Источник: www.camelfurniture.eu

Источник: www.camelfurniture.eu

Softrendist leiate mugavad toolid ning stiilse laua. Ming laud on loodud kaunite legendide algusele - aseta lauale värskelt korjatud lilled ja meelitava aroomiga õhtusöök ning ava oma mõtted perele või külla kutsutud headele sõpradele. Pühitse kodu mugavust, kus saab teha asju omal viisil, oma maitse järgi.

Mingi disainides oli olemas selge visioon sellest, mis laua juures oluline on – kasutajasõbralikkus ja kestvus. Nende omaduste rõhutamiseks on Mingi materjaliks tammepuit, vormikeel siledalt ümar, laua jalad astuvad mugavalt sissepoole ning lauaplaadi serv on freesitud 45 kraadise nurga alla. Väärikat täispuidu raskust tasakaalustab elegantne õhuke disain, mis on konstrueeritud kestma.

 Источник: softrend.ee

Источник: softrend.ee

Söögilaudu võib leida ka 3D Sisustusest, mille tehasekauplus pakub erinevate suuruste ja viimistlusega Eestis valmistatud söögilaudu. Lisaks on valikus ka pikendatavad lauad.

 Источник: www.3dsisustus.ee

Источник: www.3dsisustus.ee

Sisustuspoest Strössel on võimalik leida lauale vajalikud nõud House Doctori kohvi-, koorekannu ja suhkrutoosikomplekti näol. Tegemist on kivikeraamikas tootesarjaga, kuhu kuuluvad presskann, koore-/piimakann ja suhkrutoos. Tänu kivikeraamikale püsib kohv kannus kaua soe. Stiilselt lihtsa vormi muudab eriti ilusaks antiikmessingu tooni nupud nii kohvikannul kui ka suhkrutoosil. Sari sobib imehästi minimalistlikku interjööri, kuid miks mitte ka näiteks rustikaalsemasse maakodu kööki.

 Источник: strossel.ee

Источник: strossel.ee

Kõige parema ülevaate saamiseks külasta Sisustus E Kaubamaja argipäeviti 10.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-16.00 aadressil Tehase 16, Tartu. Uuri lisa salongide ja parimate pakkumiste kohta kodulehelt www.sisustuse.ee.

Опубликовано: 20.03.2018

SISUSTUS E KAUBAMAJA

тел.:
+372 737 1000
Адрес:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

смотреть ещё