Статьи и новости

Kõik vajalik hubase terrassi ja aia sisustamiseks ühest kohast - Sisustus E Kaubamajast

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis hubase ja stiilse terrassi või aia sisustamiseks - alates õuemööblist kuni valgustiteni. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid.

Strösseli valikusse on lisandunud valged ja mustad romantikahõngulised metallist pingid, mis sobivad suuruse poolest ka väiksemale terrassile või lihtsalt maja seina äärde seisma. Kokkupandavat pinki on lihtne teisaldada ja paigutada hetkel kõige sobivamasse paika, kus päikest püüda või väike kohvipaus teha. Tutvu pinkide mõõtude ja hindadega kodulehel.

 Источник: strossel.ee

Источник: strossel.ee

Karman on bränd, mis ei karda eksperimenteerida, omab "kastist-väljas-mõtlemisviisi" esindavaid tooteid ja suudab leida uusi lähenemisnurki valgusti disainile. Karmani ainuesindajal Hektor Lightil on maikuus valgustid -25% soodsamalt. Soodustused kehtivad Karmani valgustitele nii e-poes kui kõikides esindustes kataloogidest tellides. Tutvu Karmani valgustitega e-poes.

 Источник: www.hektor.ee ; utm_medium=Sisustuswebile_Dont&amp ; utm_campaign=Karman

Источник: www.hektor.ee ; utm_medium=Sisustuswebile_Dont& ; utm_campaign=Karman

On suur kunst anda objektile võime mitte ainult valgustada, vaid ka tekitada ümbritsevas vastupandamatut soovi seda puudutada, sest valgus tundub nii ahvatlev ja kutsuv. Matteo Ugolini loodud valgustisari Don't Touch on aga hoiatus, et ära puutu, sest kõik, mida inimkäsi on ajaloos puudutanud, on ka hävinenud. Ilu võib olla vaadeldav ka kaugelt, distantsilt. PVC-st ja polümeerist valgusti sobib hästi välistingimustesse.

 Источник: www.hektor.ee ; utm_medium=Sisustuswebile-Ottavo&amp ; utm_campaign=Karman

Источник: www.hektor.ee ; utm_medium=Sisustuswebile-Ottavo& ; utm_campaign=Karman

Kas teate, kuhu kaovad Teie maja eest või pargimurult aiapäkapikud? Meie ka ei tea...veel. See on müsteerium, mida on lubanud lahendada 65 ja poole sentimeetri pikkune taskulambiga detektiiv Ottavo. Kuid kindel on see, et see valgest polümeerist Ottavo hoiab Teie aiast eemale nii nõiad, printsid kui ka mürgiõunad.

 Источник: www.hektor.ee

Источник: www.hektor.ee

 Источник: www.hektor.ee

Источник: www.hektor.ee

Labida -, hargi- ja rehakujulised välisvalgustid (IP65) on valmistatud polümeerist. Välisvalgusti sarja nimi on Tobia,17,2W/1550lm LED, 3000K, IP65.

 Источник: www.hektor.ee ; utm_medium=sisustuswebi&amp ; utm_campaign=Karman_valisvalgusti_Quarantasei

Источник: www.hektor.ee ; utm_medium=sisustuswebi& ; utm_campaign=Karman_valisvalgusti_Quarantasei
Betoonist valgusti on saadaval kahte mõõtu: 32cm ja 60cm. Kupli hajuti on matistaud klaas. Maja numbrivalgusti betoonist mõõduga 20x25x17cm nimega Quarantasei, 8W LED.


Rõdude ja terrasside korrastamine käib juba täie hooga - välja tuuakse aiamööbel, grillid ja aiakiiged. Nüüd aga võib tekkida vajadus aiamööblit enne kasutamist korrastada või on vaja midagi juurde/ asemele muretseda. Kiiresti toovad terrassile suvisema ilme värviliste lilledega lillekastid - neid on tore imetleda nii toast kui väljast.

Hommikukohv pehmel aiadiivanil või tugitoolis teeb päeva alguse eriti mõnusaks. Vastavalt terrassi või rõdu suurusele tuleb valida õiges mõõdus aiadiivan või mooduldiivan, mis pakub suuremat paigutusvabadust. Väiksema ruumi teevad mugavaks ka mõned pehmete patjadega tugitoolid või aiapingid, juurde sobivas mõõdus aialaud ning kohvi nautimist võibki alustada. Kui soovid tundideks mõnusalt kerra tõmmata, vali endale ripptool või rippkiik, kus raamatut ja ajakirju lugeda ning lihtsalt pilvi vaadata. Jaheda kivipõranda muudavad jalale mõnusamaks ning silmale ilusamaks terrassiplaadid – puidust või hooldusvabast kunstpuidust, kuidas keegi soovib. Nüüd peaks terrass või rõdu olema täiuslikult sisustatud ning aeg on iga vaba hetke nautida ning loodetavasti värskes õhus.

 Источник: www.home4you.ee

Источник: www.home4you.ee

Kui endal terrass või aed puudub, siis too loodus tuppa. Tapeedistuudio aitab meelsasti sul seda teha.

Ära karda värvi oma kodus. Tänases urbanistlikus ja industriaalses ühiskonnas vajame rohelust enda ümber üha enam. Pigem võiks eelistada linnadžungli rohelust kui halli ja valgete seintega laoruumi muljet jätvat interjööri, mis ei ole enam moes.

Moes on taimed ja rohelus - nii elustaimed kui ka dekoratiivsed taimeornamedid ja -motiivid. Lisaks taimedele too koju rõõmus hubasus ka seinakatete, kardinate, patjade, laua- ja voodikatetega. Eriti tore on suveperioodil taimede ja nendega harmoneeruvate põnevate kangastega terrassi või rõdunurka sisustada.

Kui sa elustaimedega väga osav käsi pole, on sul ometi võimalus muuta kodu roheliseks oaasiks põnevate seinakatete ja kangastega. Kui džungliteema siiski liiast tundub olevat, loo tüünelt rahulik mereteemaline pelgupaik - see temaatika passib eriti hästi ka suvekodusse.

Tapeedistuudio kollektsioonidest leiad rohkelt materjali, et kodust saaks vitamiinisüstina mõjuv pelgupaik. Ammuta inspiratsiooni ning ära karda olla julge.

 Источник: www.tapeedid.ee

Источник: www.tapeedid.ee

Kõige parema ülevaate saamiseks külasta Sisustus E Kaubamaja argipäeviti 10.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-16.00 aadressil Tehase 16, Tartu. Uuri lisa salongide ja parimate pakkumiste kohta kodulehelt www.sisustuse.ee.

Опубликовано: 22.05.2018

SISUSTUS E KAUBAMAJA

тел.:
+372 737 1000
Адрес:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

Дуб с древних времен был известен как старая и ценная древесина. Из него делали все, что должно было быть прочным и долговечным: колеса телеги, военные корабли, бочки с вином и т. Д.
Дуб также высоко ценится в мебельной промышленности. Мебель из дуба чрезвычайно прочная, прочная, с красивым рисунком, неподвластна времени и вписывается в любой интерьер.
Вода также не очень сильно влияет на древесину дуба, но в воде она темнеет, за счет чего становится более прочной, и появляется красивая древесная структура.

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Эксклюзивные обои выполненные в сотрудничестве завода Decoprint и студии Darling Mind.
Дизайнеры соблазняют зрителей своими иллюстрациями на жизнь в сказочном и чудесном мире.
Вдохновленные идеей сюрреалистического мира снов, они нацелены на преобразование интерьера и
привнесение характера хозяина дома.

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

смотреть ещё