Статьи и новости

Sisustus E Kaubamajas on laia valiku ja hinnaklassiga pehmet mööblit

Sisustus E Kaubamajast on võimalik leida kõik, mida on tarvis kaasaegse ja stiilse
kodu jaoks – siseviimistlusest kuni sisekujunduseni. Sisustus E Kaubamaja on juba üle 15 aasta pakkunud Lõuna-Eesti inimestele parimaid sisustustooteid, millega on tehtud
tuhandeid kodusid trendikaks.

3D Sisustuses on müügil lai valik Eestis valmistatud kvaliteetset pehmet mööblit väga mõistlike hindadega! Meie lipulaev on 3-kihiliste istmepatjadega mooduldiivan Creativo,
mille erinevatest moodulitest võib valmistada nii suure diivani või nurgadiivani nagu  tuppa mahub. Kasvõi poolringi kujulise diivani või 4-5-kohalise!
Vaata lisaks SIIT


Hektor Light aitab sügis ja talveperioodil hoida kodus hubastvalgust. Nutikas lahendus-too disain diivanile. Seda rõõmsavärvilist disainikat kaasaskantavat valgustit saab sättida just endale sobivasse paika, kasvõi voodi servale, diivani või tugitooli käetoele. Lambi alla on peidetud võimas magnet, mis võimaldab valgustit hõlpsasti sättida erinevatesse asenditesse aluse peal. Liigutatav on ka kübar. Saadaval erinevates värvitoonides.


Sisustus E Kaubamajast leiab paljude salongide seast ka Softrendi. Leia omale õige diivan ja kõik sinna juurde kuuluv! Softrend on eestimaine pehme mööbli tootja, kelle salongidest leiad ka hinnatud Skandinaavia ja Eesti brändide sisustustooteid.

Softrend usub, et nii kodus kui ka kontoris peab olema mugav istuda. Seepärast leiabki eestimaise mööblitootja valikust nii kodudiivanid kui ka avaliku ruumi jaoks mõeldud pehme mööbli.


Koju on kõige otstarbekam valida interjööri, pereliikmete elustiiliga ning laste ja lemmikloomadega arvestav istumine. Kas soovite nurgadiivanit või praegu eriti poppi lamamaisosaga diivanit või hoopis diivanvoodit ja tugitooli? Softrend pakub kõiki võimalusi. Diivanit valides peaks lähtuma istujate vajadustest ja harjumustest – kas tavatsetakse rohkem pikutada või korralikult istuda.

Loe rohkem, kuidas valida õiget diivanit SIIT.

Kaasaegsed töötamisviisid ja töö mõiste laienemine on hakanud nõudma töökeskkonnalt enamat, kui laudadest, kappidest ja sahtliboksidest koostatud sundsisustust. Uued tööviisid vajavad võimalust eraldumiseks ja süvenemiseks, sundimatuks ja avameelseks suhtluseks, koos uute ideede arendamiseks või hetkeks lõõgastumiseks ja mõtete kogumiseks. Pehmed lahendused muudavad töised ruumid kodusemaks ja mugavamaks. Inimestel on seal parem olla, nad on rõõmsamad ja produktiivsemad. See kõik on jõud, mida Softrend saab rakendada sinu äri eduks.

Tutvu Softrendi avaliku ruumi mööblivalikuga SIIT.

Опубликовано: 25.09.2019

SISUSTUS E KAUBAMAJA

тел.:
+372 737 1000
Адрес:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

Дуб с древних времен был известен как старая и ценная древесина. Из него делали все, что должно было быть прочным и долговечным: колеса телеги, военные корабли, бочки с вином и т. Д.
Дуб также высоко ценится в мебельной промышленности. Мебель из дуба чрезвычайно прочная, прочная, с красивым рисунком, неподвластна времени и вписывается в любой интерьер.
Вода также не очень сильно влияет на древесину дуба, но в воде она темнеет, за счет чего становится более прочной, и появляется красивая древесная структура.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё