Статьи и новости

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity


Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa. Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas tõeline pilgupüüdja.

Täiesti uus lahendus duši all käimisele!
Rainfinity dušš ümbritseb kogu keha pealaest jalatallani veekookonisse. Samas on tänu innovaatilisele seinaühendusele võimalik kaitsta pead dušijoa eest, kuna peaduši kaldenurk on reguleeritav 10–30 kraadi. See tagab mugava pesemisasendi, mille puhul võite te soovi korral oma nägu ja juukseid kuivaks jätta. Dušikogemuse muudab veelgi erilisemaks kergelt nõgus dušiplaat ja dušidüüside hajutatud paigutus. Sellise kombinatsiooni puhul ei voola veejoad tavalisel moel üksnes pähe ja õlgadele, vaid ümbritsevad veega pehmelt kogu keha.

Vihma käes seismine mõjub nüüd kosutavamalt kui kunagi varem
Rainfinity üladuši kolm pihustusrežiimi muudavad teie igapäevase duširutiini tõeliselt erakordseks dušielamuseks. PowderRaini ülipeentel veejugadel on maksimaalselt lõõgastav mõju. Tuhanded veepiisad mähivad teie keha veeloori - tegemist on tõeliselt sensuaalse, väga vaikse heaoluprogrammiga. Dušiplaadi keskel asuv Intense PowderRaini kontsentreeritud dušijuga muudab šampooni juustest välja loputamise eriti lihtsaks. Pärlikeedena langev ergutav RainStream hellitab teid oma ühtlase intensiivsusega ning masseerib teie õlgu ja selga.
Käsiduši puhul asendab RainStreami MonoRaini juga, mille suunatud tugev juga avaldab kätele ja jalgadele rahustavat ja taastavat mõju.

Suurepärased võimalused duširuumi sisustamisel
Mitmekülgne Rainfinity tootesari pakub palju võimalusi sinu vajadustele vastava duširuumi sisustamiseks: seinale või lakke paigaldatud dušš, üla- või käsidušš, ühe või kolme erineva pihustirežiimiga, traditsioonilise disainiga või geomeetrilise risttahuka kujuline käsidušš - disainivabadus on lõpmatu. Valikus on ka Showerpipe - üla- ja käsidušist ning dušitorust koosnev dušisüsteem, mis oma praktiliste riiulite ja eraldiasuva seinasisese juhtpaneeliga kujutab endast täiesti uut disaini arhetüüpi. Integreeritud riiuliga õladušš pole mitte ainult vannitoa visuaalne pilgupüüdja, vaid tagab ka koha kõigile teie hügieenitarvetele.

Edetabeli iF WORLD DESIGN INDEX tipus
Kehtivas 2019. aasta rahvusvahelise disainifoorumi iF parimate ettevõtete disainialases edetabelis kuulub
Hansgrohe Grupp oma AXORi ja hansgrohe kaubamärkidega esikümnesse* 4215 nimekirjas oleva firma hulgas.

Schwartzwaldi duššide jt santehnika seadmete ekspert Hansgrohe SE edestab tabelis selliseid kuulsaid brände nagu Apple, Audi või Daimler ja on kindlustanud ettevõttele juhtpositsiooni* vannitoaseadmete tööstuses.

iF DESIGN AWARDS 2019: kaheksale AXORi ja hansgrohe kaubamärgiga tootele omistati auhind iF DESIGN AWARD 2019.

Rohkem infot meie disainiauhindade kohta SIIT

* www.ifworlddesignguide.com

Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline trendinäitaja. Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas tõeline pilgupüüdja.Olgu käsidušš või integreeritud riiuliga õladušš – Rainfinity dušisari pakub erinevaid võimalusi erinevatele vajadustele.Rainfinity tootesari pakub traditsioonilise disainiga või geomeetrilise risttahuka kujulisi käsidušše.Mitmekülgne Rainfinity tootesari pakub palju võimalusi teie vajadustele vastava duširuumi sisustamiseks: seinale või lakke paigaldatud dušš, üla- või käsidušš, ühe või kolme erineva pihustirežiimiga, traditsioonilise disainiga või geomeetrilise risttahuka kujuline käsidušš - disainivabadus on lõpmatu.


Опубликовано: 05.11.2019

Pharo/axor

тел.:
+372 682 6829
Адрес:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

НОВЫЕ ВЕЯНИЯ В АССОРТМЕНТЕ ИНФРАКРАСНЫХ БАНЬ

НОВЫЕ ВЕЯНИЯ В АССОРТМЕНТЕ ИНФРАКРАСНЫХ БАНЬ

IREDsauna это торговая марка, известная как импортер и оптовый и розничный продавец инфракрасных бань, которая является единственной в странах Балтии фирмой, предлагающей также комбинированные модели инфракрасных бань, таких как паровые бани, инфракрасные душевые панели и инфракрасные массажные бани. Фирма действует на рынке уже 9 лет.

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

Основные виды лестниц:  лестницы на косоурах

Основные виды лестниц: лестницы на косоурах

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал лестницы.

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год. Все модели отличаются интересным дизайном и качеством. В коллекции найдутся как покрывала со спокойным рисунком монохромных оттенков, так и с бросающимися в глаза, пёстрыми узорами.

Дуб или ясень? Выбираем свою породу древесины

Дуб или ясень? Выбираем свою породу древесины

Всю древесину, используемую в строительстве и мебели, делят на два типа: твердые и мягкие породы. Принцип разделения нетрудно определить по названиям, это - плотность древесины. Вообще изучением деревьев и лесов занимается отдельная наука, дендрология. В ней существует огромное количество различных классификаций, но для нас с вами важна только плотность.

смотреть ещё