Статьи и новости

Dekoratiivsete epopõrandate põnevad lahendused

Ainulaadse disainpõrandaga on võimalik anda ruumile täiesti uus ilme. Dekoratiivseid epopõrandaid on eri värvi ja eri mustriga. Samuti on võimalik teha individuaallahendusi kliendi valitud pildi või mustri järgi.

Piltpõrandad
Meie väljatöötatud põrandakattelahenduse abil saab klient soovi korral saata meile väljavalitud pildi, mille kanname põrandapinnale. Pildina sobib mistahes foto loodusest, inimestest või hoonetest. Kui soovid, et sinu põrand näeks välja nagu New Yorgi siluett või Amazonase vihmamets, siis meilt saad täpselt soovitud väljanägemisega põranda. Piltpõrand sobib kliendile, kes igatseb eksklusiivset ja ainulaadset põrandat.
Mix-põrandad
Mix-põrand annab põrandapinnale sügavust ja struktuuri. Mix-põranda puhul valatakse põrandale erinevat tooni epovaike ja aetakse vaiguloigud liimikammiga laiali nii, et värvid seguneksid vaid osaliselt. Mida julgemalt värve ühendada, seda tugevamustrilisem pind sünnib. Rahulikuma välimusega põrandapinna saamiseks tuleb kasutada erinevaid toone ja tagada väiksem segunemine.
Vabakäelise mustriga põrandad
Vabakäelise mustriga tehtud põrand on kavandaja ja teostaja ühine kunstiteos, kus avaldub mõlema autori käekiri. Kõige efektsem lõpptulemus sünnib suurte lihtsate mustritega, mille kuju ja suurus põrandapinna suhtes on eelnevalt hästi paika pandud. Vabakäelise mustri abil saab nt suured avatud ruumid jagada erinevateks osadeks, rõhutada ruumi teatud osi või tähistada ostukeskuse või haigla liikumismarsruute. Värvitoonid võimaldavad luua nii suurepäraseid kontraste kui ka vahelduseks rahulikumaid tervikuid. Joone laiust saab reguleerida spetsiaalsete nn kastekannude abil. Töö nõuab äärmist hoolikust, kuid kiidab hiljem tegijat.
Helvestega epopõrandad
Helvestega kaetud epopõrand sobib ideaalselt ruumi, kus põrand peab olema kergelt kare ja samas hästi puhastatav. Värvihelbeid on mitmeid eri toone, neid kokku segades on võimalik saada ainulaadseid ja erinevale maitsele sobivaid lahendusi. Kui tunned, et sinu kontorisse, koju või teeninduspinnale on vaja rohkem glitterit, siis see lahendus on mõeldud just sulle.Lahustiga tehtud musterpõrandad
Efektne, kivipinda meenutav põrandamuster sünnib lahusti abil. Kui pihustada lahustit pritspudeli või aiapritsiga ja eri piisasuurusega, on võimalik muuta põrandale tekkiva mustri suurust. Lahusti abil loodud muster paitab silma ka siis, kui tegemist on suure pinnaga. Muster moodustab rahuliku terviku ja kaunistab nii suuri avalikke ruume, kui ka väikeseid kohvikuid.
Šabloonmustriga epopõrandad
Šabloonmustriga põrand sobib hästi ettevõttesse, kus soovitakse näiteks firma logo esile tuua, ilusal põrandal.

Šabloonid annavad suurepärase võimaluse kujundada põrandapinnale erinevaid, vähem või rohkem abstraktseid mustreid, mis toovad äripinnale või eramusse uue hingamise.

Опубликовано: 26.05.2022

Epoproff - Floors

тел.:
+372 514 8159
Адрес:
Roolahe 9, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Эксклюзивные обои выполненные в сотрудничестве завода Decoprint и студии Darling Mind.
Дизайнеры соблазняют зрителей своими иллюстрациями на жизнь в сказочном и чудесном мире.
Вдохновленные идеей сюрреалистического мира снов, они нацелены на преобразование интерьера и
привнесение характера хозяина дома.

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Так как в последнее время в Эстонии появилось большое количество установщиков натяжных потолков, мы решили выяснить, как же различать установщиков и производителей натяжных потолков. При поиске в интернете фирм, предлагающих услуги по установке натяжных потолков, выясняется, что у всех примерно одинаковые цены и так как по внешнему виду потолки кажутся одинаковые, конечному клиенту очень тяжело разобраться в предлагаемых продуктах. Предложений много, а сам продукт ещё новый на нашем рынке, поэтому и мало информации распространилось до сегодняшнего дня.

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

Основные виды лестниц:  лестницы на косоурах

Основные виды лестниц: лестницы на косоурах

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал лестницы.

смотреть ещё