Статьи и новости

Terrassivaip – mugav ja praktiline sisustusdetail

Suvi hakkab vaikselt saabuma ning aina enam saame veeta aega värskes õhus. Päikest ja sooja ilma on mõnus nautida terrassil või rõdul, kus soe päike paitab ja olemine on mugav. Suvel saab terrassil korraldada sünnipäeva või perekondlikku grilliõhtut ja nautida koosolemist. Terrassi on võimalik muuta veelgi mugavamaks väga praktiliste terrassivaipadega.

home4you.ee

home4you.ee

Millist terrassivaipa valida?
 
Terrassivaibad on sisustusdetailid, millega saad muuta terrassimiljöö hubasemaks. Näiteks kui soovid suvel terrassil hetki nautida ka ilma jalanõudeta. Puidust terrassilauad võivad olla selleks ebamugavad või jahedad juba õhtusel ajal, kuid terrassivaip terrassivaip teeb olemise palju mugavamaks.  Hea vaip sinu terrassile on ilmastikukindlast materjalist, siis ei pea sa muretsema ka vihmaste ilmadega. 
Vaip peab olema vastupidav ja kvaliteetne, nii kestab vaip meie üsna heitlikes ilmastikutingimustes kaua. 
Vaibale mõjuvad nii päevavalgus kui ka temperatuuride kõikumised, mis kõik võivad kahjustada õuevaipa. Õrn materjal ei pea sellistele tingimustele kuigi kaua vastu. 
Terrassile soovitame hõlpsasti puhastatavat ning üsna vastupidavat sünteetilisest kiust vaipa. 
 
Plastikvaip on kasutusmugav valik
 
Terrassivaibaks sobib hästi plastikvaip. Plastikvaibad on kvaliteetsed ning neid on saadaval paljudes värvitoonides ja mustrites. Valikust leiab sobiva oma terrassile iga
huviline. Plastikvaip on kergesti hooldatav, pleekimiskindel ning lisaks ka ilmastikukindel vaip. Plastikvaiba kasuks räägib veel, et seda saab kasutada ka siseruumides, näiteks koridoris või saunas.

home4you.ee

home4you.ee

Rõduvaibad
 
Rõduvaibad on sinu rõdu põranda katmiseks heaks lahenduseks, kui eelistad jalgade all tunda midagi pehmemat. Külm terrassilaud või kivipõrand ei ole just meeldiv pind, kuhu jalga asetada. Sellepärast on üheks lahenduseks muretseda endale mugav ja pehme kunstmaterjalist rõduvaip, mis imiteerib kunstmuru. Selline põrandakate on
kasutajasõbralik ja laseb ka lastel mugavamalt mängida. Kui sul on avatud rõdu, võiksid kindlasti mõelda plastikvaiba ostmisele: lihtne puhastada, ilmastikukindel ning vastupidav.
 
Õuevaibad toovad terrassile värve, mustreid ja lisavad omapära. Mõnus pehme jalgealune loob mugava olemise nii sulle kui ka sinu külalistele.

Allikas: Home4you.ee

Опубликовано: 17.05.2021

Home4you Sisustuskaubamaja

тел.:
+372 665 9091
Адрес:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.