Статьи и новости

Montessori mänguasjad ja mööbel Rume.ee e-poes – parim valik igas vanuses lastele


Rume.ee e-poes on müügil Montessori mänguasjad ja Montessori mööbel, mida igast kauplusest või e-poest ei leia, kuid mille järele on Eestis viimasel ajal nõudlus suurenenud, kuna Montessori pedagoogika on üha enam populaarsust kogumas kogu maailmas ja sealhulgas ka Eestis.
Maria Montessori oli Itaalia arst ja pedagoog, kes töötas välja kasvatusmeetodi, mida kutsutakse Montessori meetodiks. Montessori pedagoogika põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmisjanul ning uudishimul ehk Maria Montessori oli seisukohal, et lapsed õpivad loomulikul viisil. Selleks on vaja aidata lapsel kõike teha võimalikult iseseisvalt.

Selleks, et laps saaks kõike võimalikult iseseisvalt teha, on vaja luua läbimõeldud ja turvaline keskkond lapse jaoks. Montessori meetodi puhul on oluliseks eesmärgiks ettevalmistatud turvaline keskkond, mis vastab lapse vajadustele, mistõttu Montessori vahendid võiks valida lähtudes lapse vajadustest. Nii et olulised on juba nii beebi esimesed mänguasjad kui ka Montessori sisustus lastetuppa.
Rume e-poes on eraldi välja toodud eraldi kategooriad – Montessori mänguasjad ja Montessori mööbel, et hõlbustada lapsevanemal leida just oma lapsele sobivad montessori mängud ja väikelapse tuppa sobiv Montessori tool või Montessori raamaturiiul või laud.

Montessori mööbel
Üheks eesmärgiks Montessori meetodi puhul on anda lastele võimalus lastetoas tegutseda iseseisvalt ja turvaliselt, mistõttu peab selleks ka mööbel ja töövahendid olema sellises suuruses, milles lapsel on mugav ja lihtne neid kasutada. Paljud Montessori mööbliesemed on reguleeritavad, mistõttu saab neid kasutada kauem ja erinevatel viisidel. Näiteks saab Montessori puidust torntooli kasutada emme-issi abistamisel köögis. Laste kuubiktool sobib kasutamiseks juba kuue kuuse lapse puhul, sest tool toetab last nii istudes kui ka seistes. Hiljem saab kuubiktooli kasutada ka laua või öökapina. Laste garderoob on valmistatud kvaliteetsest puidust ja on lapsesõbralik. Laps saab ise valida riideid ja ulatab neid ka ümber sättima. Rume veebilehel on suures valikus Montessori mööbliesemeid, millele on juurde lisatud ka soovitused, mistõttu on mugav ja lihtne leida just see õige mööbel oma väikelapsele. Rume.ee veebipoes on montessori mööbel alates lapse garderoobist laste vooditeni välja.

Montessori vahendid
Montessori meetodi puhul on oluline arendada lapse loomingulisust ja iseseisvust, kuid silmas tuleks pidada, et Montessorist inspireeritud beebi mänguasjad ja ka väikelaste mänguasjad võiksid olla lapse jaoks lihtsad ja kindlasti turvalised.
Montessori mänguasjad on sellised, millega laps saab arendada igapäevaelu ja motoorikaharjutusi. Väga heaks valikuks ja ka klassikalised arendavad mänguasjad – mitmesugused pusled, mis arendavad lapse motoorikat ja meeli; samuti puidust mängutornid, millega on lõbus mängida ja mis on ka lapse tuppa hiljem sobilikud sisekujunduselemendina. Põnevust pakub ka motoorikakeskus, mille abil on tore õppida numbreid ja koguseid.

Rume.ee veebipoes on kõik eelpool nimetatud Montessori vahendid ja Montessori mööbel. Rume on koondanud oma e-poodi veel erinevaid Montessori meetodit järgivaid tooteid, mistõttu igaüks leiab sealt enda lapsele (või miks mitte ka kingituseks) sobivad Montessori vahendid või äkki jääb hoopis silma montessori mööbel, mis võiks lastetuppa sobida.

Опубликовано: 14.07.2022

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Недорогая кухонная мебель с красивым дизайном и высокой износостойкостью

Недорогая кухонная мебель с красивым дизайном и высокой износостойкостью

Обустройство дома - это большие расходы, и одна из самых больших частей -покупка кухни. Кухонная мебель должна быть функциональной, прочной и легко чиститься. Она также включает в себя необходимую кухонную технику, которая может занять значительную часть вашего бюджета. Поскольку кухонная мебель такая большая и многофункциональная, она часто стоит дорого. Однако многие люди пытаются найти решения для создания кухни своей мечты в рамках небольшого бюджета. Но как найти мебель в Эстонии, чтобы создать кухню своей мечты?

Небольшой диван кровать – разумный выбор для вашего дома

Небольшой диван кровать – разумный выбор для вашего дома

Каждый, кто когда-либо обустраивал или обустраивает дом, знает, насколько это может быть сложно. Необходимо продумать множество деталей. Настоящая головная боль возникает в ситуациях, когда нужно придумать решение для небольшого пространства. К счастью, существует множество функциональных и умных предметов мебели такого рода, и одним из самых популярных, на наш взгляд, является маленький диван-кровать. Ниже вы можете прочитать, почему стоит задуматься о приобретении такого приспособления.

Рождественские гирлянды на батарейках создают уютный дизайн интерьера

Рождественские гирлянды на батарейках создают уютный дизайн интерьера

Рождественская гирлянда является неотъемлемой частью праздничного сезона, и не зря - они помогают создать уютную и спокойную атмосферу в доме. Популярность гирлянд настолько велика, что, помимо классических огней и подсвечников, можно приобрести гирлянды на батарейках, которые удобно применить различными способами. Их можно использовать для украшения оконных рам, рождественских елок или для создания различных декораций. Идеи о том, как заставить рождественские гирлянды на батарейках работать на вас и украсить дом, читайте в нашей статье ниже.

Недорогие кухонные шкафы - это только первый шаг к созданию лучшей кухни

Недорогие кухонные шкафы - это только первый шаг к созданию лучшей кухни

Кухня и ванная комната - это те два помещения, о ремонте которых люди обычно думают с трепетом. Конечно, это дорого, отнимает много времени, и, может быть, эту кучу денег можно потратить на что-то более стоящее? На самом деле, таким важным помещениям можно придать новый облик с гораздо меньшими затратами. На этот раз давайте рассмотрим, как сделать это на кухне и при этом не остаться без денег.

смотреть ещё