Artiklid ja uudised

Tvilum-Scanbirk’i ROHELINE VASTUTUS

Meie Tvilum-Scambirk’is hoolime palju enamast kui mööblist. Näiteks hoolime me ka keskkonnast – ja seega püüdleme pidevalt mööbli tootmisega põhjustatud keskkonnamõju vähendamise poole. Teeme seda kõigis etappides – ostmisel, tootmisel ja pakendamisel.

Euroopa ühe suurema mööblivalmistajana, kellel on kliente kogu maailmas, oleme otsustanud võtta oma üldiseks kohuseks tagada oma tegevuse säästvus ning pidevalt oma rohelist „jalajälge“ parandada.

Taanil on õnnestunud saavutada juhtiv positsioon keskkonnasõbralike tehnoloogiate arendamises, näiteks energia- ja taaskasutusvaldkonnas. Tvilum-Scanbirk soovib samuti selle poolest tuntud olla. Me järgime rõõmuga kõiki asjakohaseid nõudeid ja standardeid ning püüame neid ka parandada, kus võimalik.Kui leiate toote juurest kõik need logod, siis on TOOTE PUHUL TAGATUD:
• Parem sisekliima. Toode on testitud ning VABA ohtlikest ainetest;
• Puidu päritolu jätkusuutlikust metsandusest. Mööblil on metsasertifitseerimis-süsteemi PEFC sertifikaat;
• Turvalisus mööbli kodus kasutamisel. Mööbli ohutuse testimine ja heakskiitmine;
• Mööbli tootmine Taanis.

KÕIGIL Tvilum-Scanbirk’i toodetel on sisekliima märgis;
KÕIGIL Tvilum-Scanbirk’i toodetel on PEFC sertifikaat;
Tvilum-Scanbirk’i testimiskeskuses testitakse KÕIKI uusi tooteid.


Tvilum-Scanbirk’i tooteid saate Eestis osta kõikidest Common Mööbliäri kauplustest - Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Jõhvis - ning samuti meie edasimüüjate juurest.

COMMON
common@common.ee
www.common.ee

Sisestatud: 24.09.2009

Common Mööbliäri

Tel.:
731 1111, 511 1060
Aadress:
Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valmistume kooliks - kuidas sisustada lastetuba?

Valmistume kooliks - kuidas sisustada lastetuba?

Iga kooliaasta toob endaga kaasa suuri väljaminekuid. Eriti juhul, kui laps läheb esimesse klassi. Tundub, et vaja läheb kõike – pliiatsitest kuni mööblini välja. Selleks, et võimalikult hästi raha planeerida, oleks mõistlik koostada eelarve ning nimekiri vajaminevatest esemetest. Kuigi vihikud, pliiatsid ja koolikott nii kulukad ei ole, siis võib koduse õppekoha loomine rohkem finantsi vajada. Lapsele on vaja korraliku lauda ja töötooli ning valgustit, et kodus mugavalt õppida saaks.

vaata kõiki