Artiklid ja uudised

Tvilum-Scanbirk’i ROHELINE VASTUTUS

Meie Tvilum-Scambirk’is hoolime palju enamast kui mööblist. Näiteks hoolime me ka keskkonnast – ja seega püüdleme pidevalt mööbli tootmisega põhjustatud keskkonnamõju vähendamise poole. Teeme seda kõigis etappides – ostmisel, tootmisel ja pakendamisel.

Euroopa ühe suurema mööblivalmistajana, kellel on kliente kogu maailmas, oleme otsustanud võtta oma üldiseks kohuseks tagada oma tegevuse säästvus ning pidevalt oma rohelist „jalajälge“ parandada.

Taanil on õnnestunud saavutada juhtiv positsioon keskkonnasõbralike tehnoloogiate arendamises, näiteks energia- ja taaskasutusvaldkonnas. Tvilum-Scanbirk soovib samuti selle poolest tuntud olla. Me järgime rõõmuga kõiki asjakohaseid nõudeid ja standardeid ning püüame neid ka parandada, kus võimalik.Kui leiate toote juurest kõik need logod, siis on TOOTE PUHUL TAGATUD:
• Parem sisekliima. Toode on testitud ning VABA ohtlikest ainetest;
• Puidu päritolu jätkusuutlikust metsandusest. Mööblil on metsasertifitseerimis-süsteemi PEFC sertifikaat;
• Turvalisus mööbli kodus kasutamisel. Mööbli ohutuse testimine ja heakskiitmine;
• Mööbli tootmine Taanis.

KÕIGIL Tvilum-Scanbirk’i toodetel on sisekliima märgis;
KÕIGIL Tvilum-Scanbirk’i toodetel on PEFC sertifikaat;
Tvilum-Scanbirk’i testimiskeskuses testitakse KÕIKI uusi tooteid.


Tvilum-Scanbirk’i tooteid saate Eestis osta kõikidest Common Mööbliäri kauplustest - Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Jõhvis - ning samuti meie edasimüüjate juurest.

COMMON
common@common.ee
www.common.ee

Sisestatud: 24.09.2009

Common Mööbliäri

Tel.:
731 1111, 511 1060
Aadress:
Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

Valgustemperatuuri olulisus

Valgustemperatuuri olulisus

Suure tõenäosusega loevad paljud inimesed antud artiklit siseruumis, kus valgust annab tehislik valgusallikas. Moodsa aja inimene veedab suure osa ajast kinnises siseruumis ja puutub päeva jooksul kokku erinevate valgusallikatega. Tänu tehislikule valgusele on inimesel palju võimalusi juurde tekkinud aga samas on see ka segadusse ajanud organismi, mis on tuhandete aastate jooksul arenenud reageerima muutlikule valgusele. Seda valgusele reageerivat masinavärki saab nimetada bioloogiliseks kellaks, mis on olemas enamus elusorganismidel.

vaata kõiki