Artiklid ja uudised

Uued kollektsioonid Moonavoor Seinakattestuudios!

Uudis Suurbritanniast: firma Arthouse tapeetide valik.

Rafineeritud retro-stilisatsioon, lihtsad mustrid ja suurepärane teostus – tänapäevahõnguline klassika. Arthouse’i poolt pakutav valik suudab rahuldada ka kõige nõudlikuma maitse. Erinevad faktuurid ja värvid, mitmekesine viimistlus (klaaspärlid, flok, metall jne) lubavad leida lahenduse, mis sobib peaaegu igasse kaasaegsesse interjööri.

Uudis Saksamaalt: kollektsioonid Beatrice ja Annabelle firmast KT Exclusive.

Kuninglik šikk ja vastupandamatu ilu – Beatrice ja Annabelle kollektsioonidega saab tutvuda salongi veebilehel või stuudios Järve keskuses.

Vaata ka allolevat pildigaleriid!

Sisestatud: 08.08.2013

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki