Artiklid ja uudised

Moonavoor Seinakattestuudio langetab hinduEi hinnatõusule! Uued, erakordselt langetatud hinnad Holden Decori tapeetidele Moonavoor Seinakattestuudios.

Värviküllase suve asemele tuleb askeldusterohke sügis. Uus õppeaasta, uued saavutused ja algatused. Kuidas oleks ka interjööri uuendamisega? Nüüd on selleks väga hea põhjus!

Alates 10. septembrist Moonavoor Seinakattestuudios kehtivad uued, erakordselt langetatud hinnad Holden Decor toodangule.

See on tehtud uue hooaja, ning sõpruse ja koostöö tähistamiseks. Uued hinnad kehtivad tapeetide eeltellimisel teatud kataloogidest.

Lähemalt kataloogidega saab tutvuda nii salongi kodulehel kui ka vahetult Moonavoor Seinakattestuudio esinduses Järve Keskuses.

Kui mäletate, avaldasime hiljuti artikli, kus rääkisime aktuaalsest tendentsist: ruudiliste (tartaan mustriliste) tapeetide kombineerimisest digitaalse ja lilleprindiga. Näideteks kasutati just Holden Decor tooteid, seega on teil veel üks põhjus astuda salongist läbi ja lehitseda katalooge!

Moonavoor Seinakattestuudiol on alati rõõm teid näha!
Vaata ka allolevat pildigaleriid!

Sisestatud: 10.09.2013

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki