Artiklid ja uudised

Groke välisuksed- Täiuslik kujundus, tehnoloogia ja funktsionaalsus

Igale koduomanikule on oma maja üldmulje tähtis ning uks on justkui maja visiitkaart, mis jätab kodust esmamulje.

Maxdoor toodete valikus on üle saja ukse mudeli ja palju erinevaid disainielemente, et igal kliendil oleks võimalik leida just temale meelepärane lahendus.

Stiilne täiuslikkus atraktiivse hinnaga

Groke välisuksed on valmistatud kuum-isoleeritud alumiiniumprofiilist, mis kuuluvad tipp toodete hulka Saksamaa välisuste turul. Puhas meisterlikkuse tase ja vormikas kujundus, nagu ka kauakestvus ja usaldusväärne funktsionaalsus, on esmased prioriteedid nende uste valmistamisel. Kõik Groke välisuksed kannavad RAL kvaliteedimärki, ning on toodetud vastavalt firma karmidele standarditele, mis esindavad üle 100 aasta vanust kogemust metallitöödel. Groke välisuksed on alustala täiuslikule kujundusele tehnoloogia-ja funktsionaalsusele.

Vaata ka allolevat pildigaleriid!

Sisestatud: 20.09.2013

Maxdoor

Tel:
5663 9905
Aadress:
Mesilase, Haljava küla, Jõelähtme vald, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Siseuksed – kas aknaga või ilma?

Siseuksed – kas aknaga või ilma?

Siseuste puhul oleme harjunud pidama tähtsaks eelkõige uste funktsionaalsust. Seda, kui hästi need eraldavad ruume ja kui mugav on neid iga päev kasutada.
Pikapeale muutub uks kodus otsekui osaks taustsüsteemist – seda ei pane üldse tähele. Aga on see ikka õige? Oodata ukselt nii vähe? Jah, ukse peamine roll on täita hääletult käsku ehk avada pääs teise ruumi või siis olla silmatorkamatu ruumide eraldaja, summutada helisid ja tekitada privaatsust. Tubade vahele uksi valides ei mõelda sellele, et siseuksed võiks olla lihtlabasest avatäitest enamat. Võiks olla põnev ja stiilne või pakkuda isegi wow-efekti.' Kui olete jõudnud kodu ehitamisel või sisustamisel punkti, kus teil tuleb hakata valima siseuksi, siis mõelge hetkeks: äkki võiks igavate monotoonsete uste asemel võtta midagi lahedat? Võibolla oleks kirsiks tordil hoopiski aknaga siseuksed?

vaata kõiki