Artiklid ja uudised

Eksootilised kardinakangad Laviniita kardinasalongist

Rasch Textil esitles uut kangakollektsiooni VOYAGE, mis on nüüd saadaval Laviniita kardinasalongis Tallinnas. Kollektsioonis on ülekaalukalt kasutatud naturaalseid materjale.

JARIFA ja SELOUS kangakollektsioonid on inspireeritud Aafrika savannide värvitoonidest, mis mänglevad kergetel linastel kangastel - eriti hästi pääsevad need mõjule, kui avada aknad ja lasta valgus sisse ning päikesekiired elavdavad kanga eksootilise värvide virr-varri. Samuti TANDOU kangad koos horisontaalste linaste triipudega läbipaistval taustal.

 Allikas: www.laviniita.ee

Allikas: www.laviniita.ee

 Allikas: www.laviniita.ee

Allikas: www.laviniita.ee

ARUSHA kollektsiooni iseloomustavad päikese all põlenud maa toonid, lakoonilised must-valged tikitud dekoratiivsed mustrid, mis meenutavad etniliste motiivide rikkust. Kanga pind on faktuurselt jämedakoeline, mõjudes seejuures elegantselt. Selline vastandlikkus esindab kaasaegset etnilist stiili.

Kollektsioon on inspireeritud eksootilisest loodusest, kus päikeselisest savannist lahkuv teekond jätkub sügaval Lõuna-Ameerika džunglis. Õrnal läbipaistval kangal mänglevad tumedas sini-rohelises taimestikus läikivad aarad. Tänu sillerdavale pinnale ja mustrile, mis on loodud laserperforatsiooniga, võib valguse ja džungli varju mängus leida eksootilisi taimi.

 Allikas: www.laviniita.ee

Allikas: www.laviniita.ee

 Allikas: www.laviniita.ee

Allikas: www.laviniita.ee


LAVINIITA kardinasalong:
Lastekodu 3, Tallinn
Stockmanni ja Keskturu vahel
E-R 10.00-18.00
L 10.00-17.00
Tel: 660 7922
e-post: ou.laviniita@neti.ee
Facebook

Sisestatud: 31.03.2015

Laviniita Kardinasalong ja Moeateljee

Tel.:
660 7922
Aadress:
Tartu mnt 52, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki