Artiklid ja uudised

ArtHouse tapeedid panevad fantaasia lendama

Inglise firma ArtHouse uut tapeedikollektsiooni Enchantment iseloomustavad vibreerivad värvid ja delikaatsed sädeluse efektid, mis aitavad luua ruumis maagilise muinasjutu tunnet.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Enchantment tapeetide ja aksessuaaride näol satute te müstilisse metsa, kus elavad haprad hirved ja kus õitsevad troopilised lilled, lendavad värvilised liblikad ja kerged pääsukesed, siin-seal tantsivad kiilid ja istuvad oksade peal mõtlikud öökullid. Kollektsiooni luues on kombineeritud illustratiivne ja fotograafiline stiil.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Harmoonilise interjööri loomisel aitavad kaasa ka stiilsed aksessuaarid - omapärased padjad, sirmid, armsad pildid ja peeglid. Olge valmis siirduma võlumaailma!

Vaata kataloogi ka Moonavoor Seinakattestuudio e-poes.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Moonavoor Sisustus OÜ
Järve keskus 0 korrus
Pärnu mnt. 238, Tallinn 11624
E-P 10.00 - 20.00
Tel: +372 61 43 455
Email: info@moonavoor.ee
Facebook

Sisestatud: 02.09.2015

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki