OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT:Otsin tööd!!! Kõik pakkumised oodatud!!

Katarina Sang 16.04.2012 00:49

Olen 16 aastane neiu ja otsin kiiremas korras omale tööd( Tartus kandis). Saan hakkama laste hoidmisega igas vanuses( olen nendega ennem väga palju tegelenud), võin koristada,võin olla koduhoidija ja hooldaja ja saan hakkama ka füüsilise tööga ( puude ladumine, muru niitmine jne.)Võin korjata ja hooldada ka erinevad marju ( maasikaid, must- ja punaseidsõstraid, vaarikaid jne).Võin müüa ka erinevaid asju näiteks turul(eelnevaid kogemusi ei ole aga kuna mul on matemaatika viis siis ma arvan et see ei tekita raskust)Olen rõõmsameelne ja töökas, õpin kiiresti. Tööle võin asuda kohe kui vaja, palk kokkuleppel. Võite ka kirjutada minu mailile katarina.sang@mail.ee KÕIK PAKKUMISED ON OODATUD!!!

Tsiteeri

John Babbage 09.07.2015 16:40

Hooldaja töö Suurbritannias. Heading in your language. Carer work in Great Britain or something similar wording


Does the idea of living- in England and being paid 300 GBP weekly, with free accommodation, food, electricity and gas, wi-fi and sometimes use of a car appeal to you ?

We offer live-in carers to take care of old people. Want to know more ?

Excellent opportunity taking care of elderly people in Great Britain. Job involves dressing, cooking, house cleaning, medication, shopping, companionship. Naturally it depends on the specific needs of the client, everything will be specified before signing the employment contract. We require positive attitude towards seniors, communicative level in English language. Experience in the position of a nurse, carer or social worker is an advantage, but not essential.
Salary average of £300 pounds per week (gross). You will have a private room, free meals, internet, 1-2 free days a week. A car may be available should you need to get around.
We are serious people and charge you no fees. Yes, ZERO FEES and ongoing support. But please do not apply if you level of English is poor. You will have to pass a Skype interview so we will find out!

www.teamhomehelp.co.uk

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.