Сделай сам

Vivendi koolituskeskuse puidu- ja paberistuudio - koht meisterdamiseks nii suurtele kui ka väikestele

Vivendi koolituskeskuse puidu- ja paberistuudio on koht, kus nii suur kui väike saab oma kätega meisterdada endale midagi kasulikku. Osaleda saab kursustel, laagrites, individuaaltunnis, tellida töötubasid firmapeole, lapse sünnipäevale või korraldada oma pidu kohapeal.

 Источник: vivendi.ee

Источник: vivendi.ee

Lapsed õpivad stuudios hindama naturaalseid materjale ning neid ka kasutama. Täiskasvanud saavad tulla stuudiosse nii oma restaureerimist vajava mööblitükiga kui ka ideega, ning täita oma unistused. Ära kuluta oma aega poodides kolamisele ja oma raha mööblile, mis lõpuks ikkagi on 2cm laiem kui vaja ja jääb jalgu. Tule Vivendi puidu- ja paberistuudiosse ja valmista ise talveperioodi kursuste raames omale uus aiamööbel või vajalikus mõõdus riiul. Peaasi, et tehtu pärast uksest välja mahub ja Vivendi koolituskeskus lubab, et see on unistuste täitmisel ainus kitsendus.

 Источник: vivendi.ee

Источник: vivendi.ee

 Источник: vivendi.ee

Источник: vivendi.ee

Põhjaliku info Vivendi tegemistest leiad www.vivendi.ee või helista telefonil 600 2244 ja räägime soovid ning võimalused läbi. Kes metsas matkamas ja puid noaga vestmas ei käi, saab puidutöö kogemuse just siit - Tallinnast, Mustamäelt.

Опубликовано: 20.06.2016

VIVENDI koolituskeskus

тел.:
+372 600 2244, +372 5372 8520
Адрес:
SÕPRUSE PST. 211, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё