Интересные продукты

Innovaatiline uuendus- kompaktseim soojustagastusega ventilatsiooniseade PAX Eos


Hästi toimiv ventilatsioon on oliline igal aastaajal. Rõõm on tõdeda, et ventilatsiooni parandamine on muutunud varasemast lihtsamaks.

Pax Eos-i abil tagate oma kodus hõlpsalt hea ja tervisliku sisekliima. Pax Eos on kompaktne ja võimas ventilatsiooniseade, mida saab paigaldada lugematul hulgal eri viisidel ning mis vastab täpselt sinu vajadustele.


Pax tõi peaaegu 40 aastat tagasi turule Rootsi esimese vannitoa jaoks heaks kiidetud ventilaatori. See aitas niiskuse ja ebameeldivad lõhnad ruumist kiiresti eemaldada. Praegu kasutatakse Pax-i ventilaatoreid miljonites vannitubades.

Nüüd on Pax töötanud välja uue toote – nutika Pax Eos ventilatsiooniseadme.
See on mõeldud majadele, kus soovitakse kasutada sundventilatsiooni. Lisaks niiskuse ja ebameeldivate lõhnade eemaldamisele parandab see õhuvahetust terves majas. Seade töötab pidevalt, aga mitte kunagi asjatult.

Pax Eos sisaldab suurel hulgal automaatseid toiminguid, mis aitavad tagada optimaalse õhuvahetuse kõikidel aastaaegadel. Lisaks on see varustatud energiasäästliku soojussalvestiga.

Seadet on lihtne paigaldada ja seda võib kasutada ka niisketes ruumides.


Tutvu tootega lähemalt >>>


Опубликовано: 17.06.2013

Hessen Di

тел.:
+372 5334 5898
Адрес:
Paadi tee 3, Haabneeme, Viimsi, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Stragendo представляет виды ясеня

Stragendo представляет виды ясеня

В предыдущей статье мы разобрались в чем отличия межу дубом и ясенем, рассмотрели преимущества ясеня. Теперь, логично обсудить виды ясеня. Не будем углубляться в научную плоскость – в подвиды и сорта. Информация из учебника по дендрологии скажет мало нового для неподготовленного читателя и вряд ли полезна при создании интерьера.

Цельноламельный и сращенный мебельный щит – отличия и преимущества

Цельноламельный и сращенный мебельный щит – отличия и преимущества

Мебельный щит – один из самых распространенных материалов в эпоху DIY. Магазины предлагают широкий выбор мебельного щита. Если с размерами и породами древесины все понятно, то как выбрать тип мебельного щита. Цельноламельный или сращенный? В этом поможет наша мини статья.

смотреть ещё