Статьи и новости

IKEA – skandinaavialik stiil oma tuntud headuses

Maailma suurimal sisustuskaupade ketil Ikeal on ilmunud uus, 2011 aasta kataloog, kui üldine Ikea tuntud lihtsus on jäänud aastatega muutumatu, siis uuest kataloogist leiab mitmeid värskeid ja põnevaid lahendusi ning esemeid, mida kasutada oma kodus.

Etno ei ole ainult Eestis populaarne, maalähedus ja juurte juurde tagasi tulemine on ka mujal maailmas, taas ilma tegemas, ka Ikeast võib leida mitmeid Eesti rahvusmustreid meenutavaid esemeid nagu dekoratiivpadjad, kardinad ning voodipesu, mis on skandinaavialikult valged, kaunistatud erinevate lillemustrite ja tikanditega, lihtsad kuid ülimalt sümpaatsed ja palju ütlevad. Dekoratiivpadjad sobivad ideaalselt nii maalähedase linnakodu kui ka mõne talu elutoa diivanile.

Oma lastetubadega on Ikea kett alati silma torganud, kõik komponendi on disainitud võimalikult kergelt ja loogiliselt, mõeldes vaid lastele, et neil oleks kõike hea ja lihtne kasutada ja oma tuba korras hoida. Lisaks olemasolevatele võimalustele on Ikea lastetubadesse väljatöötanud täiesti uue „STUVA“ panipaikkade komplekti, kus saab ise kombineerida, värve, kas üleni puhas valge või eriti lapselikult iga uks oma värvi. Värvideks on rõõmsad erksad toonid: roosa, sinine, roheline,valge, mis omavahel sobivad imehästi.

Kui Ikea üldiselt on tuntud oma lihtsuse ja praktilisusega siis uute toodete hulgast võib leida mitmeid kõrgdisaini meenutavaid esemeid, nagu „Svarva“ valgustid, mis tõmbavad tähelepanu oma silmatorkava mängulise jalaga. Rääkimata pilkupüüdvatest fotodest, millega annab igale ruumile wow – efekti.

Isegi kui konkreetset mööbli tüki soovi pole, tasuks aastas korra ikka üks ikea reis ettevõtta, nö pudi-padi osa on võimatu läbida, mitte midagi korvi libistamata. Enamasti ei teki ka pärast ostu sooritamist süümepiinu, kuna tooted on tõesti odavad ja neid kasutades, muutuvad need kindlasti ka lemmikuteks, täites oma eesmärki.
Eestile lähimad Ikea sisustuskaubamajad asuvad Soomes, nt Espoo ja Vantaa. Mugav on sõita autoga laevale, lõõgastuda paar tundi, panna vaim valmis ja siis sõita sadamast emba-kumba kaubamajja, mõlemad asuvad Helsingist 30minutilise autosõidu kaugusel.


Ikea uut 2011 kataloogi saad sirvida SIIT

Autor: Kaisa Kabin

Опубликовано: 01.10.2010

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

Дуб с древних времен был известен как старая и ценная древесина. Из него делали все, что должно было быть прочным и долговечным: колеса телеги, военные корабли, бочки с вином и т. Д.
Дуб также высоко ценится в мебельной промышленности. Мебель из дуба чрезвычайно прочная, прочная, с красивым рисунком, неподвластна времени и вписывается в любой интерьер.
Вода также не очень сильно влияет на древесину дуба, но в воде она темнеет, за счет чего становится более прочной, и появляется красивая древесная структура.

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

смотреть ещё