Статьи и новости

Seinamaalingud mängu- ja lastetuppa

Foorumitest seinamaalijat otsides näeb tihti reklaami: “Maalin seinale lapse lemmiktegelasi”.

Lapsest hoolivale vanemale tundub pakkumine ahvatlev, kuid kui sa seinamaalingu eest maksma pead ja seda ise oma lõbuks ei maali, siis on tegemist autorikaitse rikkumisega. Eriti aktuaalne on teema avalikes mängutubades, kus selline lemmiktegelastega sein raha teenima hakkab.

Vaatamata sellele, et piraatlusest on viimasel ajal palju juttu olnud, eriti meie oma kalli Lotega seoses, pole teema tõsidus paljude “tegijate” ega ka “tellijateni” veel päriselt jõudnud. Nagu ütleb Heiki Ernits, et see on sama hea nagu murtaks sisse poodi ja võetaks kaup, mis on riiulile pandud ning ootab ausat ostjat.

Nii nagu meile ei meeldi, kui laps lasteaiast võõra mänguasjaga koju tuleb või kui meie pere mänguasi rändama läheb, ei “meeldi” ka loojale, kui tema tegelane võõrale seinale “kidnäpitakse”.

Mida siis lastetoa seinale maalida, kui Pipisid ja Lotesid enam lapsele kinkida ei saa?

Palju ainest pakub loodusest inspireeritud seinamaaling. Loodus oma neutraalsete toonidega on eriti sobiv kui lastetoas poiss ja tüdruk koos elavad. Hoolitse, et seinamaalis oleks lapse silmale meeldivaid detaile ja tegelasi, mis seinamaalingu huvitavaks teevad: konnad, kured, siilid jne. Sellisest seinamaalingust ei kasva laps kiirelt välja vaid naudib seda pikki aastaid.Inspiratsiooni allikaks võib olla meie oma Eesti loodus aga miks mitte ka eksootiline palmisaar, merealune maailm, jalgpallurid palli tagumas või hobused koplis. Uuri, mis väikest toaelanikku huvitab ja puudutab, peale multika kangelaste!


Ootame oma lastelt ausust, ehime siis sissejuhatuseks oma lastetoad ausa kraamiga.


Vaata, mida on teised oma lastele maalinud:
http://www.seinamaal.eu/lastetoad/

Опубликовано: 02.04.2013

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

Дуб с древних времен был известен как старая и ценная древесина. Из него делали все, что должно было быть прочным и долговечным: колеса телеги, военные корабли, бочки с вином и т. Д.
Дуб также высоко ценится в мебельной промышленности. Мебель из дуба чрезвычайно прочная, прочная, с красивым рисунком, неподвластна времени и вписывается в любой интерьер.
Вода также не очень сильно влияет на древесину дуба, но в воде она темнеет, за счет чего становится более прочной, и появляется красивая древесная структура.

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Эксклюзивные обои выполненные в сотрудничестве завода Decoprint и студии Darling Mind.
Дизайнеры соблазняют зрителей своими иллюстрациями на жизнь в сказочном и чудесном мире.
Вдохновленные идеей сюрреалистического мира снов, они нацелены на преобразование интерьера и
привнесение характера хозяина дома.

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

смотреть ещё