Статьи и новости

Kodu kauniks eksklusiivsete sisustuselementidega Exclusive Casa´lt

Suvi on kauaoodatud puhkuste ja looduses liha grillimise aeg, see on aeg, mis sisaldab terrassil pokaali veini taga veedetud romantilisi õhtuid ja palju teisi meeldivaid hetki, mille nautimisest oleme terve aasta jooksul unistanud.

Suvel ühendavad paljud meist puhkuse oma eluaseme korrastamisega, otsivad uusi ja originaalseid interjöörilahendusi, uuendavad aeda ja suvekööki. Sellel hooajal on väga aktuaalsed erksad ja mahlakad värvid - laimivärv, oranž, õrnsinine, purpurne ja türkiisvärv. Nende värvidega aksessuaarid aitavad Teil luua oma kodus eriliselt suvise ja elurõõmsa meeleolu, kaunistavad terrassi või suvilat.

Disainsisustuse e-pood Exclusive Casa pakub kodu ja aeda kaunistamiseks laias valikus stiilseid aksessuaare maailma juhtivatel brändidelt ja kuulsatelt disaineritelt. Samuti leiate Teie meie kaubavalikust ainulaadseid valgusteid ja kvaliteetset disainerimööblit, mis annavad Teie majale erilise stiili ja iseloomu ning rõõmustavad Teid ja Teie lähedasi pika aja jooksul.

Опубликовано: 08.07.2013

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

смотреть ещё