Статьи и новости

NUFNUF - uued lemmikloomatooted Teie sõbrale

Eestis on välja arendatud uus lemmiklooma bränd NUFNUF, mis pakub väga kõrgekvaliteedilisi ja eksklusiivseid aksessuaare ning asemeid, kandekotte ja palju muud Teie sõbrale lemmikloomale.

Toodete valikusse kuuluvad:
lemmiklooma asemed ehk pesad,
diivanikatted, autokatted,
kaasaskantavad lamamistekid,
madratsid,
erinevad õueriided vihma ja külma kaitseks,
erinevad kaelarihmad ja jalutusrihmad,
punutud mänguasjad.

Pesa BOBBIE Источник: www.kassidkoerad.ee

Pesa BOBBIE Источник: www.kassidkoerad.ee

NUFNUF'i pesad BOBBIE, diivani- ja autokatted SIRIUS, kaasaskantavad lamamistekid BALTO ja madratsid BARRY on reeglina valmistatud vett ja mustust hülgavast teflon-viimistlusega kangast, mis tähendab, et näiteks pesa/madratsi võib vajadusel jätta ka õuemurule või terrassile, kuna pealiskangas on vastupidav ka välitingimustes. Pesa põhjal on kummeeritud stopperkangas. Kangal tavapärasest siseinterjööri mõeldud kangast oluliselt kõrgem kulumiskindlus (Martindale ca >20 000)*. Katted diivanitele on saadaval kolmes suuruses, andes võimaluse valida kogu diivanit katva, osaliselt diivanit katva või tugitooli katva katte vahel. Katted sobivad ka suurepäraselt autosse ja ka mujale, kus oleks vaja katta pehmet mööbli või tugitooli, sobib samuti külla minnes kaasa võtta.

Taolised kõrgsuutlikud kangad tagavad pesa BOBBIE-le suurepärased omadused:
* hügieeniline (mustus ja niiskus ei tungi pealiskangast läbi pesa/madratsi täitematerjalini, kus see looks ideaalse keskkonna parasiitidele) ja pealiskatet saab masinas 30 kraadise veega pesta ning täitepatju tuulutada
* vastupidav mehhaanilistele vigastustele (nt koeraküünte kraapimisele)
* ei kaota oma algset värvi ja mõõtmeid
* turvaline, kuna pesa/madratsi aluspõhjal on kasutatud libisemisvastast kummeeritud kangast, et takistada libisemist libedal põrandal, vaibal või terrassilaudisel.

Samuti on teised tekstiilist tooted vastupidavad mehhaanilistele vigastustele ja ei kaota oluliselt oma algset värvi ega kuju.

Pesa/madrats on täidetud eemaldatavate sünteetilisest pallkiust patjadega, mis annavad talle mõnusa kohevuse ja vetruvuse ning ei lamandu ka peale pikaajalist kasutamist.

Arvestades toodete mahulisust ning suurt mõõtu on ladustamise ning transportimise hõlbustamiseks tooted pakitud järgmiselt:
* pealiskate eemaldatud ja kokku lapitud
* kokku lapitud pealiskate ja täitepadjad on asetatud kilekottidesse ja õhk pakendist välja surutud, mis teeb pakitud toodete mõõdud oluliselt väiksemaks.

Pakendit avades taastub kiirelt täidispatjade mahuline vorm. Pakitud toodete mõõtmed võivad veidi erineda, kuid enamasti mahuvad need mõõtudesse:
S-M – 55 x 75 x 4 cm
L-XL – 58 x 95 x 4 cm

Madrats BARRY Источник: www.kassidkoerad.ee

Madrats BARRY Источник: www.kassidkoerad.ee

Diivanikate SIRIUS Источник: www.kassidkoerad.ee

Diivanikate SIRIUS Источник: www.kassidkoerad.ee

Pesa BOBBIE Источник: www.kassidkoerad.ee

Pesa BOBBIE Источник: www.kassidkoerad.ee

Kaasaskantav lamamistekk BALTO Источник: www.kassidkoerad.ee

Kaasaskantav lamamistekk BALTO Источник: www.kassidkoerad.ee

Porijope FAITH Источник: www.kassidkoerad.ee

Porijope FAITH Источник: www.kassidkoerad.ee

Tutvu täpsemalt kõikide NUFNUF toodetega siit>>>
www.nufnuf.ee
Facebook

Опубликовано: 17.10.2014

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

Стиль Лофт в оформлении современных квартир

Стиль Лофт в оформлении современных квартир

Loft переводится с английского как «чердак», «верхняя часть склада». Это стиль заброшенных заводов и фабрик, которые еще в 40-е годы в Америке активно переделывались в творческие мастерские, офисы, а иногда и жилые квартиры.
Истоки распространения лофт-формата восходят к 60-м годам, к образу жизни и творчеству легендарного Энди Уорхола. Именно его квартира-мастерская «Фабрика» в loftstyle покорила нью-йоркскую богему и породила повальное увлечение лофт-интерьерами.

смотреть ещё