Статьи и новости

Isku esitleb sisustuskontseptsiooni S.O.U.L ja öko-tootesarja Airisto

Isku valis kollektsiooni S.O.U.L oma tootevalikusse, kuna see vastab rangetele kvaliteedi- ja vastutusega seotud nõuetele. Tootevalik hõlmab kokku üle 2000 mööbli- ja sisustustoote, kuhu kuuluvad diivanid, lauad, kummutid, dekoratiivesemed, vaibad, lambid, padjad, küünlad ja isegi maalid.

 Источник: isku.ee

Источник: isku.ee

S.O.U.L'i üheks eripäraks on vanadest laevakeredest ehitatud söögilauad, mille juures võib ikka veel tunda tõrva hõngu. Iga laud on täiesti unikaalne - teist samasugust ei leidu kusagil maailmas. Põnev fakt on ka see, et muude toodete juures on kasutatud teisi huvitavaid materjale, näiteks vanu uksi, millest on loodud disainlaudu, puhvetkappe ja vitriine.

 Источник: isku.ee

Источник: isku.ee

Airisto öko-tootesari on valmistatud taaskasutatud tiigipuust. Tiigipuu on materjalina kõvapuidust vastupidavam, sest selle loomulik tiigiõli kaitseb puitu niiskuse eest. Algne värv muutub päikese käes heledamaks hõbehallikaks, kuid regulaarse õlitamise ja hooldamise abil säilib ka puidu kaunis pruun toon.

 Источник: isku.ee

Источник: isku.ee

Puit on elav materjal ja ka tiigipuu on oma kõigile headele omadustele vaatamata vastuvõtlik keskkonnamõjudele. Regulaarne puhastamine ja hooldus (õlitamine puiduõliga, kruvide pingutamine) parandab kasutusmugavust ja pikendab mööbli kasutusiga mitmeid aastaid. Laigud, värvimuutused ja väikesed praod ei ole mööbli defektid, vaid märgid vähesest hooldusest.

 Источник: isku.ee

Источник: isku.ee

ISKU kauplus Tallinnas:
Pärnu mnt 139F
Tel: 65 56 055
www.isku.ee
Facebook

Опубликовано: 14.03.2016

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

смотреть ещё